Voorspellingen ISU EK Afstanden Kolomna (05-07/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 1 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Moderator Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de ISU EK Afstanden in Kolomna (05-07/01):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    Mass Start
    Team Pursuit
    Team Sprint

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    Mass Start
    Team Pursuit
    Team Sprint

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 5 januari 14:30 uur (Ned.tijd)

    Weekprijs:
    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
      Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
      Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!


    Het VSS wordt gesponsord door:

    NationaleSchaatsbon logo.jpg

    Jan van der Hoorn Schaatssport banner klein.jpg

    iSkate logo klein.png

    JustLease logo klein.png

    Macxmedia logo.jpg
    Laatst bewerkt: 2 jan 2018
  2. kabo12

    kabo12 Member

    Moet die sluitingstijd niet 14.30 uur zijn?
  3. Rick

    Rick Moderator Medewerker

    Je hebt helemaal gelijk, dank voor de correctie! Twee uur tijdsverschil was me in de vlucht effe ontschoten. :oops:
  4. willempaap

    willempaap Member

    Waar kunnen we de deelnemers vinden?
  5. SprintMaster

    SprintMaster Manager van De Sterke Diesels. Medewerker

    Die zou hier moeten komen te staan. maar nog steeds niets.
  6. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

  7. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

  8. Hakkie2

    Hakkie2 Well-Known Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Olga Fatkulina
    1.500 m. Yekaterina Shikhova
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Denis Yuskov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    Mass Start Haralds Silovs
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  9. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Yekaterina Shikhova
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Denis Yuskov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Nicola Tumolero
    Mass Start Simon Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  10. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Lotte van Beek
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Koen Verweij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    Mass Start Simon Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  11. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanová
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Yekaterina Shikhova
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Denis Yuskov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Nicola Tumolero
    Mass Start Andrea Giovaninni
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  12. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Lotte van Beek
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Nicola Tumolero
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Italië
    Team Sprint Rusland
  13. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanová
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  14. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Karolína Erbanová
    1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Koen Verweij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  15. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Yekaterina Shikhova
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Denis Yuskov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Nicola Tumolero
    Mass Start Simon Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  16. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Yekaterina Shikhova
    3.000 m. Anna Yurakova
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Koen Verweij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Andrea Giovannini
    Mass Start Haralds Silovs
    Team Pursuit Italië
    Team Sprint Nederland
  17. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Olga Fatkoelina
    1.500 m. Jekaterina Sjikhova
    3.000 m. Natalja Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Roeslan Murasjov
    1.000 m. Pavel Koelizjnikov
    1.500 m. Denis Joeskov
    5.000 m. Nicola Tumolero
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Italië
    Team Sprint Rusland
  18. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Lotte van Beek
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Denis Yuskov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  19. Rick

    Rick Moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Karolina Erbanová
    1.000 m.: Yekaterina Shikhova
    1.500 m.: Lotte van Beek
    3.000 m.: Natalia Voronina
    Mass Start: Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    500 m.: Ruslan Murashov
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Denis Yuskov
    5.000 m.: Nicola Tumolero
    Mass Start: Andrea Giovannini
    Team Pursuit: Italië
    Team Sprint: Rusland
  20. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Karolina Erbanová
    1.000 m.: Marrit Leenstra
    1.500 m.: Marrit Leenstra
    3.000 m.: Anouk van der Weijden
    Mass Start: Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    500 m.: Ruslan Murashov
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Denis Yuskov
    5.000 m.: Simon Schouten
    Mass Start: Andrea Giovannini
    Team Pursuit: Rusland
    Team Sprint: Rusland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina