Voorspellingen ISU EK Afstanden Kolomna (05-07/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 1 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m.: Karolina Erbanová
    1.000 m.: Karolina Erbanova
    1.500 m.: Lotte van Beek
    3.000 m.: Natalia Voronina
    Mass Start: Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    500 m. : Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Denis Yuskov
    5.000 m.: Nicola Tumolero
    Mass Start: Andrea Giovannini
    Team Pursuit: Rusland
    Team Sprint: Rusland
  2. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames
    500 m.: Karolina Erbanová
    1.000 m.: Marrit Leenstra
    1.500 m.: Marrit Leenstra
    3.000 m.: Anouk van der Weijden
    Mass Start: Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    500 m.: Ronald Mulder
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Koen Verweij
    5.000 m.: Nicola Tumolero
    Mass Start: Andrea Giovannini
    Team Pursuit: Italië
    Team Sprint: Rusland
  3. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Olga Fatkulina
    1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Marit Leenstra
    3.000 m. Olga Graf
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Denis Yuskov
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Marcel Bosker
    Mass Start Simon Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  4. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Deze bijdrage wordt u aangeboden door het Russisch bureau voor toerisme.
    En door de samenwerkende farmaceutische industrie.

    Dames

    500 m. Olga Fatkulina
    1.000 m. Jekaterina Sjikhova
    1.500 m. Jekaterina Sjikhova
    3.000 m. Anna Jurakova-Tsjernova
    Mass Start Jelizaveta Kazelina
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizjnikov
    1.000 m. Pavel Kulizjnikov
    1.500 m. Denis Juskov
    5.000 m. Aleksandr Rumjantsev
    Mass Start Ruslan Zakharov
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Rusland
  5. willempaap

    willempaap Member

    Dames
    500 meter: Karolina Erbanová
    1000 meter: Jekaterina Sjikhova
    1500 meter: Marrit Leenstra
    3000 meter: Esmee Visser
    Mass Start: Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit: Rusland
    Team Sprint: Nederland

    Heren
    500 meter: Ronald Mulder
    1000 meter: Nico Ihle
    1500 meter: Koen Verweij
    5000 meter: Jan Blokhuijsen
    Mass Start: Andrea Giovannini
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Nederland
  6. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Lotte van Beek
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ruslan Moerasjov
    1.000 m. Pavel Koelizjnikov
    1.500 m. Denis Joeskov
    5.000 m. Andrea Giovannini
    Mass Start Haralds Silovs
    Team Pursuit Italië
    Team Sprint Rusland
  7. Boertje

    Boertje Member

    Dames
    500 m: Vanessa Herzog
    1.000 m: Karolina Erbanová
    1.500 m: Marrit Leenstra
    3.000 m: Annouk van der Weijden
    Mass Start: Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    500 m: Ronald Mulder
    1.000 m: Denis Yuskov
    1.500 m: Denis Yuskov
    5.000 m: JanBlokhuijsen
    Mass Start: Simon Schouten
    Team Pursuit: Polen
    Team Sprint: Finland
  8. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Lotte van Beek
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Pavel Kuliznikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Nicola Tumolero
    Mass Start Harald Silovs
    Team Pursuit Italië
    Team Sprint Rusland
  9. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames
    500 m.: Karolina Erbanova
    1.000 m.: Yekaterina Shikhova
    1.500 m.: Marrit Leenstra
    3.000 m.: Natalia Voronina
    Mass Start: Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    500 m.: Ruslan Murashov
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Denis Yuskov
    5.000 m.: Nicola Tumolero
    Mass Start: Andrea Giovannini
    Team Pursuit: Italië
    Team Sprint: Rusland
  10. Marrek

    Marrek Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Lotte van Beek
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Pavel Kuliznikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Nicola Tumolero
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Italië
    Team Sprint Rusland
  11. Suzanne

    Suzanne Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobridgida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Koen Verweij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    Mass Start Haralds Silovs
    Team Pursuit Italië
    Team Sprint Rusland
  12. andre77

    andre77 Active Member

    Dames
    500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Lotte van Beek
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Denis Yuskov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Nicola Tumolero
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Italië
    Team Sprint Rusland
  13. eddy

    eddy Active Member

    Dames
    500 m.: Angelina Golikova
    1.000 m.: Yekaterina Shikhova
    1.500 m.: Yekaterina Shikhova
    3.000 m.: Natalia Voronina
    Mass Start: Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Denis Yuskov
    5.000 m.: Nicola Tumolero
    Mass Start: Andrea Giovannini
    Team Pursuit: Italië
    Team Sprint: Rusland
  14. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames
    500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Vanessa Herzog
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Michel Mulder
    1.000 m. Koen Verweij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Alexander Rumyantsev
    Mass Start Linus Heidegger
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Nederland
  15. Stresser

    Stresser Member

    Dames
    500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Yekaterina Shikhova
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Denis Yuskov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    Mass Start Simon Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  16. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  17. kabo12

    kabo12 Member

    Dames
    500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Yekatarina Shikova
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Duitsland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Denis Yuskov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Nicola Tumolero
    Mass Start Andres Giovannini
    Team Pursuit Italie
    Team Sprint Rusland
  18. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    500 m. katarina Erbanova
    1.000 m. Marrit leenstra
    1.500 m. Marit Leenstra
    3.000 m. A vd weijden
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Pavel kulizhnikov
    1.500 m. Denis yuskov
    5.000 m. Tumelero
    Mass Start giovannini
    Team Pursuit rusland
    Team Sprint Nederland
  19. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: O. Fatkulina
    1000m: Y. Shikhova
    1500m: L. van Beek
    3000m: C. Achtereekte
    MS: F. Lollobrigida
    TP: Nederland
    TS: Rusland

    Heren:
    500m: R. Murashov
    1000m: P. Kulizhnikov
    1500m: D. Yuskov
    5000m: J. Blokhuijzen
    MS: S. Schouten
    TP: Nederland
    TS: Nederland
  20. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanová
    1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Nicola Tumolero
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Italië
    Team Sprint Rusland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina