Voorspellingen ISU EK Afstanden Kolomna (05-07/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 1 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Yekaterina Shikhova
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Nicola Tumolero
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Italië
    Team Sprint Rusland
  2. stijnsportgek

    stijnsportgek Active Member

    Dames
    500 m. Olga Fatkulina
    1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Lotte van Beek
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    Mass Start Simon Schouten
    Team Pursuit Italië
    Team Sprint Rusland
  3. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 m. Karolina Erbanová
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Lotte van Beek
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    Mass Start Simon Schouten
    Team Pursuit Polen
    Team Sprint Rusland
  4. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    500 m. Karolina Erbanová
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Italië
    Team Sprint Rusland
  5. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames:
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Koen Verweij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Nicola Tumolero
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Italië
    Team Sprint Nederland
  6. SprintMaster

    SprintMaster Manager van De Sterke Diesels. Medewerker

    Dames
    500m Vanessa Herzog
    1000m Karolina Erbanova
    1500m Marrit Leenstra
    3000m Carlijn Achtereekte
    Mass start Francesca Lollobrigida
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland

    Heren
    500m Ronald Mulder
    1000m Pavel Kulizhnikov
    1500m Denis Yuskov
    5000m Jan Blokhuijsen
    Mass start Haralds Silovs
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  7. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    ik bedoelde natuurlijk karolina, marrit (1x wel goed) en Tumolero.
    Moest t op een telefoontje doen, excuus
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina