Voorspellingen ISU WK Allround Amsterdam (09-11/03)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 4 mrt 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de ISU WK Allround in Amsterdam (09-11/03):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    500 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000 m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 9 maart 19:30 uur

    Weekprijs:
    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
      Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
      Stuur deze dan vóór sluitingstijd via een PB aan notaris @Lisan.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!


    Het VSS wordt gesponsord door:

    NationaleSchaatsbon logo.jpg

    Jan van der Hoorn Schaatssport banner klein.jpg

    iSkate logo klein.png

    JustLease logo klein.png

    Macxmedia logo.jpg
  2. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Eindklassement Sven Kramer
  3. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Nakamura
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Eindklassement Sven Kramer
  4. G1ant

    G1ant Well-Known Member

    Even zorgen dat ik niet met 0 punten in de stand blijf staan
    Vrouwen:
    500m Miho Takagi
    1500m Miho Takagi
    3000m Martina Sablikova
    5000m Martina Sablikova
    Kl: Miho Takagi

    Mannen:
    500m: Patrick Roest
    1500m: SL Petersen
    5000m: Sven Kramer
    10km: TJ Bloemen
    Kl: Sven Kramer
  5. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Eindklassement Sven Kramer
  6. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Simen Spieler Nilsen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Eindklassement Sven Kramer
  7. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Claudia Pechstein
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Eindklassement Sven Kramer
  8. willempaap

    willempaap Member

    Dames
    500 meter: Miho Takagi
    1500 meter: Ireen Wüst
    3000 meter: Ireen Wüst
    5000 meter: Martina Sablikova
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 meter: Patrick Roest
    1500 meter: Patrick Roest
    5000 meter: Sven Kramer
    10000 meter: Ted-Jan Bloemen
    Eindklassement: Sven Kramer
  9. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Eindklassement Sven Kramer
  10. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Simen Spieler Nilsen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Eindklassement Sven Kramer
  11. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Eindklassement Sven Kramer
  12. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Simen Spieler Nilsen
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Eindklassement Sven Kramer
  13. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedski
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Eindklassement Sven Kramer
  14. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Miho Takagi
    5.000 m. Anouk van der Weijden
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Simen Spieler Nilsen
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Ted Jan Bloemen
    10.000 m. Ted Jan Bloemen
    Eindklassement Ted Jan Bloemen
    EenBrabander vindt dit leuk.
  15. eddy

    eddy Active Member

    Dames:
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren:
    500 m. Simen Spieler Nilsen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Eindklassement Sven Kramer
  16. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames:
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Claudia Pechstein
    Eindklassement Martina Sablikova

    Heren:
    500 m. Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. TJ Flowers
    Eindklassement Sven Kramer
  17. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Shota Nakamura
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Eindklassement Sven Kramer
  18. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Konrad Niedzwiedski
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Eindklassement Sven Kramer
  19. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    500 meter: Miho Takagi
    1500 meter: Miho Takagi
    3000 meter: Ireen Wüst
    5000 meter: Martina Sablikova
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 meter: Patrick Roest
    1500 meter: Patrick Roest
    5000 meter: Sven Kramer
    10000 meter: Sven Kramer
    Eindklassement: Sven Kramer
  20. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Natalia Voronina
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Haralds Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Eindklassement Sven Kramer
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina