Voorspellingen ISU World Cup Erfurt (19-21/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 15 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Moderator Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de ISU World Cup (5) in Erfurt (19-21/01):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.

    In totaal zijn dus 12 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 19 januari 15:05 uur

    Weekprijs:
    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
      Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
      Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!


    Het VSS wordt gesponsord door:

    NationaleSchaatsbon logo.jpg

    Jan van der Hoorn Schaatssport banner klein.jpg

    iSkate logo klein.png

    JustLease logo klein.png

    Macxmedia logo.jpg
  2. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500m Vanessa Herzog
    2e 500m Vanessa Herzog
    1e 1000m Marrit Leenstra
    2e 1000m Jorien ter Mors
    1500m Ireen Wust
    3000m Antoinette de Jong

    heren
    1e 500m Ronald Mulder
    2e 500m Ronald Mulder
    1e 1000m Kjeld Nuis
    2e 1000m Kjeld Nuis
    1500m Denis Juskov
    5000m Patrick Beckert

    Vanuit Victor Harbor, waar morgen de Tour Down Under finisht, en het met 35 graden in de schaduw net uit te houden is.
    Duif vindt dit leuk.
  3. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500m Vanessa Herzog
    2e 500m Vanessa Herzog
    1e 1000m Jorien ter Mors
    2e 1000m Jorien ter Mors
    1500m Ireen Wust
    3000m Antoinette de Jong

    heren
    1e 500m Pavel Koelisjnikov
    2e 500m Pavel Koelisjnikov
    1e 1000m Kjeld Nuis
    2e 1000m Kjeld Nuis
    1500m Denis Joeskov
    5000m Ted-Jan Bloemen
  4. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Yekatarina Shikova
    2e 1.000 m. Yekatarina Shikova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dat Ntab
    1e 1.000 m. Denis Yuskov
    2e 1.000 m. Denis Yuskov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  5. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanová
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Alex Boisvert-Lacroix
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  6. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    1e 500m Vanessa Herzog
    2e 500m Vanessa Herzog
    1e 1000m Jorien ter Mors
    2e 1000m Jorien ter Mors
    1500m Ireen Wust
    3000m Antoinette de Jong

    heren
    1e 500m Alex Boisvert-Lacroix
    2e 500m Alex Boisvert-Lacroix
    1e 1000m Kjeld Nuis
    2e 1000m Kjeld Nuis
    1500m Denis Yuskov
    5000m Ted-Jan Bloemen
  7. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    1e 500m Vanessa Herzog
    2e 500m Vanessa Herzog
    1e 1000m Jorien ter Mors
    2e 1000m Jorien ter Mors
    1500m Ireen Wust
    3000m Antoinette de Jong

    heren
    1e 500m Alex Boisvert-Lacroix
    2e 500m Alex Boisvert-Lacroix
    1e 1000m Kjeld Nuis
    2e 1000m Kjeld Nuis
    1500m Denis Yuskov
    5000m Ted-Jan Bloemen
  8. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    1e 500m Vanessa Herzog
    2e 500m Vanessa Herzog
    1e 1000m Yekaterina Shikhova
    2e 1000m Jorien ter Mors
    1500m Ireen Wust
    3000m Antoinette de Jong

    heren
    1e 500m Ronald Mulder
    2e 500m Ronald Mulder
    1e 1000m Kjeld Nuis
    2e 1000m Kjeld Nuis
    1500m Denis Yuskov
    5000m Ted-Jan Bloemen
  9. Boertje

    Boertje Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Yekatarina Aydova
    2e 1.000 m. Yekatarina Shikova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Anoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Havard Holmefjord Lorentzen
    2e 500 m. Ruslan Murazhov
    1e 1.000 m. Denis Yuskov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  10. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Karolina Erbanova
    1e 1.000 m. Marrit Leenstra
    2e 1.000 m. Marrit Leesntra
    1.500 m. Yekaterina Shikhova
    3.000 m. Ireen Wüst

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Koen Verweij
    2e 1.000 m. Koen Verweij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  11. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Yekaterina Shikhova
    2e 1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  12. andre77

    andre77 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  13. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  14. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Anoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Lorentzen Ruslan Murazhov
    2e 500 m. Havard Holmefjord Lorentzen
    1e 1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
  15. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    correctie: Heren 1e 500 m Ruslan Murazhov


    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Anoinette de Jong

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Havard Holmefjord Lorentzen
    1e 1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen

    Modbreak SprintMaster: nieuwe voorspelling compleet posten.
    Laatst bewerkt door een moderator: 19 jan 2018
  16. willempaap

    willempaap Member

    Dames
    500 meter (1): Herzog
    500 meter (2): Herzog
    1000 meter (1): ter Mors
    1000 meter (2): ter Mors
    1500 meter: Wüst
    3000 meter: Sablikova

    Heren
    500 meter (1): Ntab
    500 meter (2): Ntab
    1000 meter (1): Nuis
    1000 meter (2):Nuis
    1500 meter: Verweij
    5000 meter: Bloemen
  17. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Gelukkig gebeurt alles hier 10 uur eerder, dus nog net op tijd voor een aangepaste voorspelling. Bij 46 graden in de schaduw...

    Dames
    1e 500m Vanessa Herzog
    2e 500m Vanessa Herzog
    1e 1000m Marrit Leenstra
    2e 1000m Jorien ter Mors
    1500m Ireen Wust
    3000m Antoinette de Jong

    heren
    1e 500m Daidai Ntab
    2e 500m Daidai Ntab
    1e 1000m Kjeld Nuis
    2e 1000m Kjeld Nuis
    1500m Denis Juskov
    5000m Patrick Beckert

    Modbreak SprintMaster: eerst oude voorspelling quoten.
    Laatst bewerkt door een moderator: 19 jan 2018
  18. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    1e 500m Vanessa Herzog
    2e 500m Vanessa Herzog
    1e 1000m Jorien ter Mors
    2e 1000m Marrit Leenstra
    1500m Ireen Wust
    3000m Antoinette de Jong

    heren
    1e 500m Alex Boisvert-Lacroix
    2e 500m Alex Boisvert-Lacroix
    1e 1000m Kjeld Nuis
    2e 1000m Kjeld Nuis
    1500m Denis Juskov
    5000m Ted Jan Bloemen
  19. Eelco

    Eelco Active Member

    Ronald is ziek, daarom:

    1e 500m Vanessa Herzog
    2e 500m Vanessa Herzog
    1e 1000m Yekaterina Shikhova
    2e 1000m Jorien ter Mors
    1500m Ireen Wust
    3000m Antoinette de Jong

    heren
    1e 500m Pavel Kulizhnikov
    2e 500m Ruslan Murashov
    1e 1000m Kjeld Nuis
    2e 1000m Kjeld Nuis
    1500m Denis Yuskov
    5000m Ted-Jan Bloemen
  20. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames
    1e 500m Vanessa Herzog
    2e 500m Vanessa Herzog
    1e 1000m Jekaterina Sjichova
    2e 1000m Jekaterina Sjichova
    1500m Ireen Wust
    3000m Ireen Wüst

    heren
    1e 500m Daidai Ntab
    2e 500m Pavel Kulizhnikov
    1e 1000m Kjeld Nuis
    2e 1000m Kjeld Nuis
    1500m Denis Juskov
    5000m Ted-JanBloemen
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina