Voorspellingen ISU World Cup Finale Minsk (17-18/03) - VSS-finale

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 13 mrt 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Moderator Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de ISU World Cup Finale in Minsk (17-18/03):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    Mass Start
    Team Pursuit
    Team Sprint

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m. *
    Mass Start
    Team Pursuit
    Team Sprint

    * Daarnaast als extra voorspelling om ex aequo-plaatsen (vooral t.a.v. het eindpodium) te voorkomen wordt jullie verzocht de winnende eindtijd van de 5.000 m. heren te voorspellen.

    In totaal zijn dus 16 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Notaris

    Net als voorgaande jaren is besloten een 'notaris' aan te wijzen naar wie de voorspellingen via een PB (Conversatie) gestuurd kunnen worden, zodat er door de overgebleven kanshebbers voor het eindpodium niet onderling afgekeken kan worden en de ontknoping van het VSS zodoende een zo eerlijk mogelijk verloop kan hebben.

    @Krizz is bereid gevonden als notaris op te treden. Stuur je voorspellingen via een PB aan hem. Hij plaatst dan vlak na de sluitingstijd de ingekomen voorspellingen hier in dit topic.

    Het is de bedoeling dat alleen de deelnemers die in de huidige top-10 (>=92 punten) staan de mogelijkheid hebben hun voorspellingen naar hem te mailen. Natuurlijk mogen deze deelnemers, als zij daar de voorkeur aan geven, hun voorspellingen ook gewoon hier direct in dit topic plaatsen.

    Sluitingstijd: zaterdag 17 maart 13:00 uur (Ned.tijd)

    Weekprijs:
    Eindprijzen (t.a.v. eindstand):
    • voor de nummer 1: een (gesigneerd) skeelerpak (beschikbaar gesteld door Team JustLease.nl)
    • voor de nummer 2: een inrij-jasje (beschikbaar gesteld door iSkate)
    • voor de nummer 3: een windbreaker jack (beschikbaar gesteld door Macxmedia Ontwerpbureau)
    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
      Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
      Stuur deze dan vóór sluitingstijd via een PB aan notaris @Krizz.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!


    Het VSS wordt gesponsord door:

    NationaleSchaatsbon logo.jpg

    Jan van der Hoorn Schaatssport banner klein.jpg

    iSkate logo klein.png

    JustLease logo klein.png

    Macxmedia logo.jpg
  2. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Juskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Noorwegen
  3. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen 6.19.02
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Noorwegen
  4. Boertje

    Boertje Member

    Wedstrijd teveel, geen inspiratie voor een gewaagde inzending,
  5. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen (6.21,36)
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Rusland
  6. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: O. Fatkulina
    2e 500m: O. Fatkulina
    1000m: M. Takagi
    1500m: M. Leenstra
    3000m: A. de Jong
    MS: I. Schouten
    TP: Japan
    TS: Rusland

    Heren:
    1e 500m: R. Mulder
    2e 500m: R. Mulder
    1000m: K. Nuis.
    1500m: D. Yuskov
    5000m: S.L. Pedersen ( 6.16.61)
    MS: S. Schouten
    TP: Noorwegen
    TS: Rusland
  7. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Mika Poutala
    2e 500 m. Mika Poutala
    1.000 m. Denis Yuskov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Mass Start Simon Schouten
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Noorwegen
  8. eddy

    eddy Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren:
    1e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen (6.17.33)
    Mass Start Simon Schouten
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Rusland
  9. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    dames
    1e 500 m : Karolina Erbanova
    2e 500 m : Vanessa Herzog
    1000 m : Miho Takagi
    1500 m : Miho Takagi
    3000 m : Antoinette de Jong
    mass start: Irene Schouten
    Teampursuit: Japan
    Teamsprint: Noorwegen

    heren
    1e 500 m : Ruslan Murashov
    2e 500 m : Ronald Mulder
    1000 m : Kjeld Nuis
    1500 m : Denis Yuskov
    5000 m : Sverre Lunde Pedersen
    mass start: Bart Swings
    teampursuit: Noorwegen
    teamsprint: Polen
  10. eddy

    eddy Active Member

    de winnende voorspelling wordt
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren:
    1e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen (6.17.33)
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Rusland
  11. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Marina Zueva
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Havard Holmefjord Lorentzen
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. * Ted-Jan Bloemen 6.16.61
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Noorwegen
  12. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Noorwegen
  13. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    2e 500 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Noorwegen
  14. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Lotte van Beek
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen 6.17.03
    Mass Start Viktor Hald Thorup
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Noorwegen
  15. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass Start Francesca Lollobridgida
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Juskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Noorwegen
  16. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    2e 500 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen 6.18.22
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Noorwegen
  17. Stresser

    Stresser Member

    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Karolina Erbanova
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Juskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Noorwegen
  18. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Juskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen 6.18.64
    Mass Start Simon Schouten
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Rusland
  19. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Karolina Erbanova
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen 6.18.47
    Mass Start Simon Schouten
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Rusland
  20. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen 6.19.51
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Noorwegen
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina