Voorspellingen ISU World Cup Hamar (1-3/2)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 27 jan 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de ISU World Cup (5) in Hamar (1-3/2):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.

    In totaal zijn dus 10 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 1 februari 15:15 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!

    Het VSS wordt gesponsord door:

    IKO-logo.jpg
    Laatst bewerkt: 1 feb 2019
  2. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Vanessa Herzog
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Esmee Visser

    Heren
    1e 500 m. Harvard Lorentzen
    2e 500 m. Harvard Lorentzen
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Danila Semerikov
  3. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Martina Sablikova

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
  4. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Esmee Visser

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Douwe de Vries
  5. jay

    jay Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Martina Sablikova

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Douwe de Vries
  6. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Esmee Visser

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Danila Semerikov
  7. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Yekaterina Shikhova
    3.000 m. Martina Sablikova

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
  8. speedskating

    speedskating Member

    Dames
    1e 500 m Nao Kodaira
    2e 500 m Nao Kodaira
    1000 m Brittany Bowe
    1500 m Yekaterina Shikhova
    3000 m Esmee Visser

    Heren
    1e 500 m Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Denis Yuskov
    5000 m Sverre Lunde Pedersen
  9. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Vanessa Herzog
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Martina Sablikova

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
  10. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Katja Shichova
    3.000 m. Esmee Visser

    Heren
    1e 500 m. PK94
    2e 500 m. PK94
    1.000 m. PK94
    1.500 m. Denis Joeskov
    5.000 m. Sverre Pedersen
  11. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Esmee Visser

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Douwe de Vries
  12. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Vanessa Herzog
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Esmee Visser

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
  13. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Es Meevisser

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
  14. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Martina Sablikova

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. pavel kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Danila Semerikov
  15. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Esmee Visser

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Danila Semerikov
  16. Boertje

    Boertje Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Miho Takagi
    1.500 m: Brittany Bowe
    3.000 m: Isabelle Weidemann

    Heren
    1e 500 m: Ryohei Haga
    2e 500 m: Havard Lorentzen
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Marcel Bosker
    5.000 m: Ted Jan Bloemen
  17. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Let op: de deadline is een kwartier eerder, ze starten al om 15:15.
  18. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Vanessa Herzog
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Esmee Visser

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Michel Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Beckert
  19. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Esmee Visser

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
  20. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    1e 500m Nao Kodaira
    2e 500m Nao Kodaira
    1.000 m Brittany Bowe
    1.500 m Brittany Bowe
    3.000 m Martina Sablikova

    Heren:
    1e 500m Pavel Kulizhnikov
    2e 500m Pavel Kulizhnikov
    1.000 m Kjeld Nuis
    1.500 m Denis Yuskov
    5.000 m Danila Semerikov
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina