Voorspellingen ISU World Cup Heerenveen (10-12/11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 5 nov 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Moderator Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de ISU World Cup (1) in Heerenveen (10-12/11):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    Mass Start
    Team Pursuit
    Team Sprint

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    Mass Start
    Team Pursuit
    Team Sprint

    In totaal zijn dus 16 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 10 november 16:10 uur

    Weekprijs: nog niet bekend (excuus vanuit de organisatie, aan het prijzenpakket wordt momenteel hard gewerkt)

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
      Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
      Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!


    Het VSS wordt gesponsord door: volgt later (onderhandelingen lopen nog)
    Laatst bewerkt: 10 nov 2017
  2. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Kim Bo Reum
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung Hoon Leee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  3. eduardr

    eduardr Member

    Eduardr

    Dames

    1e 500 m. Kodaira
    2e 500 m. Kodaira
    1.000 m. Ter Mors
    1.500 m. Ter Mors
    3.000 m. Sablikova
    Mass Start Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint VS

    Heren
    1e 500 m. Kulizhnikov
    2e 500 m. Ntab
    1.000 m. Nuis
    1.500 m. Verweij
    5.000 m. Kramer
    Mass Start Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  4. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Kodaira
    2e 500 m. Kodaira
    1.000 m. Ter Mors
    1.500 m. Ter Mors
    3.000 m. Sablikova
    Mass Start Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Ntab
    2e 500 m. Ntab
    1.000 m. Nuis
    1.500 m. Verweij
    5.000 m. Kramer
    Mass Start Verweij
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  5. diploma

    diploma Member

    Dames
    1e 500 m. Kodaira
    2e 500 m. Kodaira
    1.000 m. Richardson
    1.500 m. Ter Mors
    3.000 m. Sablikova
    Mass Start Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Kulizhnikov
    2e 500 m. Kulizhnikov
    1.000 m. Nuis
    1.500 m. Verweij
    5.000 m. Kramer
    Mass Start Verweij
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  6. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    1e 500 m. Kodaira
    2e 500 m. Kodaira
    1.000 m. Takagi
    1.500 m. Bergsma
    3.000 m. Sablikova
    Mass Start Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Ntab
    2e 500 m. Kulizhnikov
    1.000 m. Nuis
    1.500 m. Verweij
    5.000 m. Kramer
    Mass Start Giovannini
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada

    Verstuurd vanaf mijn F8331 met Tapatalk
  7. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Koen Verweij
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  8. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Koen Verweij
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  9. Monique

    Monique Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    2e 500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Koen Verweij
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  10. jay

    jay Member

    Dames
    1e 500 m. Kodaira
    2e 500 m. Kodaira
    1.000 m. Ter Mors
    1.500 m. Ter Mors
    3.000 m. Sablikova
    Mass Start Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Kulizhnikov
    2e 500 m. Kulizhnikov
    1.000 m. Nuis
    1.500 m. Verweij
    5.000 m. Kramer
    Mass Start Verweij
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  11. IM

    IM Member

    Dames
    1e 500 m. Kodaira
    2e 500 m. Kodaira
    1.000 m. Bergsma-Richardson
    1.500 m. Ter Mors
    3.000 m. Sáblíková
    Mass Start Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Kulizhnikov
    2e 500 m. Ntab
    1.000 m. Nuis
    1.500 m. Yuskov
    5.000 m. Kramer
    Mass Start Bergsma
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  12. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Bo-Reum Kim
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  13. Marrek

    Marrek Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Bergsma-Richardson
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Koen Verweij
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  14. Madame

    Madame Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start. Bo Reum Kim
    Team Pursuit. Nederland
    Team Sprint. Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start. Jorrit Bergsma
    Team Pursuit. Nederland
    Team Sprint. Nederland
  15. Stresser

    Stresser Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  16. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  17. willempaap

    willempaap Member

    Dames
    500 meter (1): Nao Kodaira
    500 meter (2): Nao Kodaira
    1000 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Martina Sáblíková
    Mass start: Irene Schouten
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Japan

    Heren
    500 meter (1): Daidai Ntab
    500 meter (2): Daidai Ntab
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Koen Verweij
    5000 meter: Sven Kramer
    Mass start: Koen Verweij
    Team pursuit Nederland
    Team sprint: Nederland
  18. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Nederland

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  19. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Noa Kodaira
    2e 500 m. Noa Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sábliková
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kuliznikov
    2e 500 m. Pavel Kuliznikov
    1.000 m. Pavel Kuliznikov
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  20. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Koen Verweij
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina