Voorspellingen ISU World Cup Heerenveen (10-12/11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 5 nov 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Heather Bergsma
    1.500 m: Jorien ter Mors
    3.000 m: Martina Sáblíková
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Japan
    Heren
    1e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Denis Yuskov
    5.000 m: Jorrit Bergsma
    Mass Start: Seung Hoon Lee
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Nederland
  2. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: N. Kodaira
    2e 500m: N. Kodaira
    1000m: H. Bergsma
    1500m: J. ter Mors
    3000m: A. de Jong
    Mass Start: I. Schouten
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: China

    Heren:
    1e 500m: R. Mulder
    2e 500m: P. Kulizhnikov
    1000m: K. Verbij
    1500m: K. Verweij
    5000m: J. Bergsma
    Mass Start: S.H. Lee
    Team Pursuit: Italië
    Team Sprint: Nederland
  3. eddy

    eddy Member

    Dames :
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Heather Bergsma
    1.500 m: Jorien ter Mors
    3.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Japan

    Heren :
    1e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Koen Verweij
    5.000 m: Jorrit Bergsma
    Mass Start: Bart Swings
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Canada
  4. Suzanne

    Suzanne Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  5. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames :
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Heather Bergsma
    1.500 m: Jorien ter Mors
    3.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Japan

    Heren :
    1e 500 m: Dai Dai Ntab
    2e 500 m: Ronald Mulder
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Denis Yuskov
    5.000 m: Jorrit Bergsma
    Mass Start: Seung Hoon Lee
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Nederland
  6. kabo12

    kabo12 Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel kuliznikov
    2e 500 m. Pavel Kuliznikov
    1.000 m. Vincent de Haitre
    1.500 m. Vincent de Haitre
    5.000 m. Ted Jan Bloemen
    Mass Start Koen Verweij
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  7. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames :
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Miho Takagi
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Ireen Wüst
    Mass Start: Bo-Reum Kim
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: China

    Heren :
    1e 500 m: Dai Dai Ntab
    2e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Ted-Jan Bloemen
    Mass Start: Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Nederland
  8. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Kim Bo-reum
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint China

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Lee Seung-hoon
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  9. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Janneke Ensing
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  10. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Seung Hoon Lee
    Team Pursuit Zuid Korea
    Team Sprint Canada
  11. andre77

    andre77 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Seung Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada

    Modbreak SprintMaster: wijzigen binnen de laatste 2 uur niet toegestaan, eerste voorspelling telt.
    Laatst bewerkt door een moderator: 10 nov 2017
  12. Rick

    Rick Moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Nao Kodaira
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Heather Bergsma
    1.500 m.: Jorien ter Mors
    3.000 m.: Martina Sáblíková
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    1e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Koen Verweij
    5.000 m.: Jorrit Bergsma
    Mass Start: Lee Seung-Hoon
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Nederland
  13. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames :
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Heather Bergsma
    1.500 m: Jorien ter Mors
    3.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Bo-Reum Kim
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren :
    1e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Koen Verweij
    5.000 m: Jorrit Bergsma
    Mass Start: Koen Verweij
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Canada
  14. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Verenigde Staten

    (heeft nou niemand door dat Japan niet meedoet aan de Team Sprint dames???)
  15. SprintMaster

    SprintMaster Manager van De Sterke Diesels. Medewerker

    Dames
    1e 500m Nao Kodaira
    2e 500m Nao Kodaira
    1.000m Heather Bergsma
    1.500m Jorien ter Mors
    3.000m Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland! (Japan doet niet mee)

    Heren
    1e 500m Pavel Kulizhnikov
    2e 500m Pavel Kulizhnikov
    1.000m Kjeld Nuis
    1.500m Koen Verweij
    5.000m Jorrit Bergsma
    Mass start Seung-Hoon Lee
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland (Canada zonder Dehaitre)
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina