Voorspellingen ISU World Cup Stavanger (17-19/11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 12 nov 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Moderator Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de ISU World Cup (2) in Stavanger (17-19/11):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    Team Sprint

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    10.000 m.
    Team Sprint

    In totaal zijn dus 12 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 17 november 15:20 uur

    Weekprijs: nog niet bekend (excuus vanuit de organisatie, aan het prijzenpakket wordt momenteel hard gewerkt)

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
      Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
      Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!


    Het VSS wordt gesponsord door: volgt later (onderhandelingen lopen nog)
    Laatst bewerkt: 16 nov 2017
  2. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Koelizjnikov
    2e 500 m. Pavel Koelizjnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Joeskov
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  3. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Jan Smeekens
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Joeskov
    10.000 m. TJ Bloemen
    Team Sprint Canada
  4. stijnsportgek

    stijnsportgek Active Member

    Dames
    1e 500 m. Sang Hwa Lee
    2e 500 m. Sang Hwa Lee
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Jorien ter Mors
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Min Seok Kim
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Team Sprint Noorwegen
  5. stijnsportgek

    stijnsportgek Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Noorwegen

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Team Sprint Canada
  6. IM

    IM Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Noorwegen

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Nico Ihle
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Noorwegen
  7. Boertje

    Boertje Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Nao Kodaira
    1.500 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Martina Sablikova
    Team Sprint: Japan

    Heren
    1e 500 m: Jan Smeekens
    2e 500 m: Laurent Dubreuil
    1.000 m: Vincent De Haitre
    1.500 m: Denis Joeskov
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint: Canada
  8. Monique

    Monique Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Noorwegen

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  9. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Nico Ihle
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  10. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Jan Smeekens
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Team Sprint Canada
  11. Eelco

    Eelco Active Member

    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Jan Smeekens
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. TJ Bloemen
    Team Sprint Canada
  12. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint China

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    1.000 m. Pavel Kulizjnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  13. ChefSpijker

    ChefSpijker Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Zuid-Korea

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  14. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Noorwegen

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    1.000 m. Pavel Kulizjnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  15. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Noorwegen

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Min Seok Kim
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  16. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  17. willempaap

    willempaap Member

    Dames
    500 meter (1): Nao Kadaira
    500 meter (2): Nao Kodaira
    1000 meter: Nao Kodaira
    1500 meter: Miho Takagi
    5000 meter: Martina Sablikova
    Team sprint: Zuid Korea

    Heren
    500 meter (1): Jan Smeekens
    500 meter (2): Jan Smeekens
    1000 meter: Kaj Verbij
    1500 meter: Koen Verweij
    10000 meter: Sven Kramer
    Team sprint: Canada
  18. eduardr

    eduardr Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Jan Smeekens
    2e 500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Koen Verwey
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  19. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m : Nao Kodaira
    1.500 m : Miho Takagi
    5.000 m : Antoinette de Jong
    Team Sprint: Japan

    Heren
    1e 500 m: Dai Dai Ntab
    2e 500 m: Dai Dai Ntab
    1.000 m : Kai Verbij
    1.500 m: Koen Verweij
    10.000 m: Sven Kramer
    Team Sprint : Canada
  20. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames:
    1e 500 m: Sang‐Hwa Lee
    2e 500 m: Sang‐Hwa Lee
    1.000 m : Miho Takagi
    1.500 m : Miho Takagi
    5.000 m : Martina Sablikova
    Team Sprint: Zuid Korea

    Heren
    1e 500 m: Laurent Dubreuil
    2e 500 m: Laurent Dubreuil
    1.000 m: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m: Kjeld Nuis
    10.000 m: Ted‐Jan Bloemen
    Team Sprint : Canada
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina