Voorspellingen ISU World Cup Stavanger (17-19/11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 12 nov 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Madame

    Madame Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Jan Smeekens
    2e 500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Vincent De Haitre
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  2. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Carien Kleibeuker
    Team Sprint Zuid-Korea

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  3. Stresser

    Stresser Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Noorwegen

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    1.000 m. Pavel Kulizjnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  4. jay

    jay Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Zuid-Korea
    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    1.000 m. Pavel Kulizjnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Ted Jan Bloemen
    Team Sprint Canada
  5. andre77

    andre77 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Zuid-Korea

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Vincent De Haitre
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  6. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Zuid Korea

    Heren
    1e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  7. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint China

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Havard Lorentzen
    1.500 m. Min Seok Kim
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  8. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Artur Was
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Team Sprint Canada
  9. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Zuid-Korea

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  10. Marrek

    Marrek Member

    Dames:
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m : Nao Kodaira
    1.500 m : Miho Takagi
    5.000 m : Antoinette de Jong
    Team Sprint: Zuid-Korea

    Heren
    1e 500 m: Dai Dai Ntab
    2e 500 m: Dai Dai Ntab
    1.000 m : Kai Verbij
    1.500 m: Koen Verweij
    10.000 m: Sven Kramer
    Team Sprint : Canada
  11. proeme

    proeme Well-Known Member

    ok, dat was een beetje stom...

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Carien Kleibeuker
    Team Sprint Zuid-Korea

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  12. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    1e 500 m. Kodaira
    2e 500 m. S-H Lee
    1.000 m. Kodaira
    1.500 m. Takagi
    5.000 m. Schouten
    Team Sprint Zuid-Korea

    Heren
    1e 500 m. Smeekens
    2e 500 m. Ntab
    1.000 m. Kulizhnikov
    1.500 m. Verweij
    10.000 m. Kramer
    Team Sprint Canada

    Verstuurd vanaf mijn F8331 met Tapatalk
  13. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Zuid Korea

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Vincent De Haitre
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  14. Joris180

    Joris180 Active Member

    Damea
    1e 500 Nao Kodaira
    2e 500 Nao Kodaira
    1000 No Kodaira
    1500 Mojo Takagi
    3000 Martina Sablikova
    Team Sprint Zuid Korea

    Heren
    1e 500 Lorentzen
    2e 500 Ntab
    1000 Verbij
    1500 Yuskov
    5000 Kramer
    Team Sprint: Noorwegen
  15. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Koelizjnikov
    2e 500 m. Pavel Koelizjnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  16. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Jan Smeekens
    2e 500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  17. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Zuid-Korea

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  18. eduardr

    eduardr Member

    Japan doet bij de dames niet mee met de teamsprint dan maar USA

    Modbreak SprintMaster: a.u.b. de hele nieuwe voorspelling plaatsen.

    Dus zo:

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint USA

    Heren
    1e 500 m. Jan Smeekens
    2e 500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Koen Verwey
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
    Laatst bewerkt door een moderator: 17 nov 2017
  19. eddy

    eddy Active Member

    Dames:
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Miho Takagi
    1.500 m: Miho Takagi
    5.000 m: Martina Sablikova
    Team Sprint: Zuid-Korea

    Heren:
    1e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m: Kai Verbij
    1.500 m:. Koen Verweij
    10.000 m: Sven Kramer
    Team Sprint: Canada
  20. eddycorina

    eddycorina Member


    wordt
    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Zuid-Korea

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina