Voorspellingen ISU World Cup Stavanger (17-19/11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 12 nov 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Suzanne

    Suzanne Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Noorwegen

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Nico Ihle
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Thomas Krol
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  2. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames
    1e 500m: Nao Kodaira
    2e 500m: Nao Kodaira
    1000m: Nao Kodaira
    1500m: Ireen Wüst
    5000m: Antoinette de Jong
    TS: Canada

    Heren
    1e 500m: Artur Was
    2e 500m: Ronald Mulder
    1000m: Kai Verbij
    1500m: Koen Verweij
    10000m: Sven Kramer
    TS: Canada
  3. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Jan Smeekens
    2e 500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  4. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Claudia Pechstein
    Team Sprint Noorwegen

    Heren
    1e 500 m. Jan Smeekens
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Joey Mantia
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Verenigde Staten
  5. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  6. kabo12

    kabo12 Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Isabella Weidemann
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kuliznikov
    2e 500 m. Pavel Kuliznikov
    1.000 m. Pavel Kuliznikov
    1.500 m. Vincent de Haitre
    10.000 m. Ted Jan Bloemen
    Team Sprint Canada
  7. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Sprint Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Koen Verweij
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  8. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Zuid Korea

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Vincent de Haître
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  9. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames
    1e 500m: Nao Kodaira
    2e 500m: Nao Kodaira
    1000m: Nao Kodaira
    1500m: Ireen Wüst
    5000m: Antoinette de Jong
    TS: Canada

    Heren:
    1e 500m: Artur Was
    2e 500m: Ronald Mulder
    1000m: Kai Verbij
    1500m: Thomas Krol
    10000m: Sven Kramer
    TS: Canada

    Modbreak SprintMaster: wijzigen in laatste 2 uur voor de wedstrijd niet toegestaan, de eerste voorspelling telt.
    Laatst bewerkt door een moderator: 17 nov 2017
  10. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Canada

    Heren
    1e 500 m. Jan Smeekens
    2e 500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Min Seok Kim
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  11. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Ivanie Blondin
    Team Sprint Canada

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    2e 500 m. Nico Ihle
    1.000 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    1.500 m. Min-seok Kim
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
  12. Marrek

    Marrek Member

    Dames:
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m : Nao Kodaira
    1.500 m : Miho Takagi
    5.000 m : Antoinette de Jong
    Team Sprint: Zuid-Korea

    Heren
    1e 500 m: Dai Dai Ntab
    2e 500 m: Dai Dai Ntab
    1.000 m : Kai Verbij
    1.500 m: Min-seok Kim
    10.000 m: Sven Kramer
    Team Sprint : Canada

    Modbreak SprintMaster: wijzigen in laatste 2 uur voor de wedstrijd niet toegestaan, de eerste voorspelling telt.
    Laatst bewerkt door een moderator: 17 nov 2017
  13. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Lotte van Beek
    5.000 m. Martina Sábliková
    Team Sprint Canada

    Heren:
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Noorwegen
  14. Rick

    Rick Moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Nao Kodaira
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Nao Kodaira
    1.500 m.: Miho Takagi
    5.000 m.: Antoinette de Jong
    Team Sprint: Zuid-Korea

    Heren
    1e 500 m.: Jan Smeekens
    2e 500 m.: Ronald Mulder
    1.000 m.: Kai Verbij
    1.500 m.: Kim Min-Seok
    10.000 m.: Sven Kramer
    Team Sprint: Canada
  15. SprintMaster

    SprintMaster Manager van De Sterke Diesels. Medewerker

    Dames
    1e 500 m Nao Kodaira
    2e 500 m Nao Kodaira
    1.000 m Nao Kodaira
    1.500 m Miho Takagi
    5.000 m Martina Sablikova
    Team Sprint Noorwegen

    Heren
    1e 500 m Håvard Lorentzen
    2e 500 m Jan Smeekens
    1.000 m Kjeld Nuis
    1.500 m Joey Mantia
    10.000 m Jorrit Bergsma
    Team Sprint Canada
  16. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Havard Lorentzen
    1.500 m. Vincent de Haitre
    10.000 m. Sven Kramer
    Team Sprint Canada
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina