Voorspellingen KPN NK Sprint Heerenveen (27-28/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 21 jan 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de KPN NK Sprint in Heerenveen (27-28/01):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 500 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    1e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 500 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: zaterdag 27 januari 15:30 uur

    Weekprijzen (in combinatie met het NK Allround):
    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
      Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
      Stuur deze dan vóór sluitingstijd via een PB aan notaris @Lisan.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!


    Het VSS wordt gesponsord door:

    NationaleSchaatsbon logo.jpg

    Jan van der Hoorn Schaatssport banner klein.jpg

    iSkate logo klein.png

    JustLease logo klein.png

    Macxmedia logo.jpg
  2. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Anice Das
    1e 1.000 m. Lotte van Beek
    2e 500 m. Anice Das
    2e 1.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  3. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Anice Das
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 500 m. Anice Das
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Anice Das

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Ronald Mulder
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Ronald Mulder
  4. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500 m. Anice Das
    1e 1.000 m. Lotte van Beek
    2e 500 m. Anice Das
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Lotte van Beek

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Pim Schipper
    2e 500 m. Ronald Mulder
    2e 1.000 m. Pim Schipper
    Eindklassement Ronald Mulder
  5. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1.000 m. Lotte van Beek
    2e 500 m. Letitia de Jong
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 500 m. Ronald Mulder
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Hein Otterspeer
  6. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Anice Das
    1e 1000 m. Ireen Wüst
    2e 500 m. Anice Das
    2e 1000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 1000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Hein Otterspeer
  7. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1.000 m. Lotte van Beek
    2e 500 m. Letitia de Jong
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Michel Mulder
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 500 m. Michel Mulder
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Hein Otterspeer
  8. Stresser

    Stresser Member

    Dames
    1e 500 m. Anice Das
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 500 m. Anice Das
    2e 1.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  9. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Anice Das
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 500 m. Anice Das
    2e 1.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Hein Otterspeer
  10. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: L. de Jong
    1e 1000m: I. Wüst
    2e 500m: L. de Jong
    2e 1000m: L. de Jong
    Eindklassement: L. de Jong

    Heren:
    1e 500m: D.D. Ntab
    1e 1000m: H. Otterspeer
    2e 500m: H. Otterspeer
    2e 1000m: T. Krol
    Eindklassement: H. Otterspeer
  11. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1000 m. Ireen Wüst
    2e 500 m. Letitia de Jong
    2e 1000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1000 m. Thomas Krol
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 1000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Hein Otterspeer
  12. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 AnicecDas
    1e 1000 Ireen Wüst
    2e 500 AnicecDas
    2e 1000 Lotte van Beek
    Klassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 Daidai ntab
    1e 1000 Thomas Krol
    2e 500 Daidai ntab
    2e 1000 Thomas Krol
    Klassement Hein Otterspeer
  13. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Anice Das
    1e 1.000 m. Lotte van Beek
    2e 500 m. Anice Das
    2e 1.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Krab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  14. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1.000 m. Lotte van Beek
    2e 500 m. Letitia de Jong
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  15. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    In het restaurant van Thialf: "Doet u mij maar de Dai Dai Krab, met vissaus van Esmee en Marja en Mayon-aise Kuipers. Ard Schenkt u maar geen Jong wijntje in, want ik ben vandaag Bob. Oh, hebt u nog Hein Otterfilet?"
  16. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    1e 500 m. Sanneke de Neeling
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 500 m. Sanneke de Neeling
    2e 1.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Michel Mulder
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  17. andre77

    andre77 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1000 m. Ireen Wüst
    2e 500 m. Letitia de Jong
    2e 1000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren

    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1000 m. Thomas Krol
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 1000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  18. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 500 m. Letitia de Jong
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  19. SprintMaster

    SprintMaster Team Marianne's Wave Medewerker

    Dames
    1e 500 m Letitia de Jong
    1e 1.000 m Lotte van Beek
    2e 500 m Letitia de Jong
    2e 1.000 m Ireen Wüst
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m Hein Otterspeer
    2e 500 m Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m Hein Otterspeer
    Eindklassement Dai Dai Ntab
  20. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames
    1e 500 m Letitia de Jong
    1e 1.000 m Lotte van Beek
    2e 500 m Letitia de Jong
    2e 1.000 m Lotte van Beek
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m Hein Otterspeer
    2e 500 m Dai Dai Ntab
    2e 1.000 m Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina