Voorspellingen Olympisch Kwalificatietoernooi (OKT) Heerenveen (26-30/12)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 20 dec 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Joris ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verwij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  2. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Joris ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  3. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    500 m. Joris ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Ireen Wust
    5.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  4. andre77

    andre77 Active Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Marit Leenstra
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  5. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    500 m. Jorien ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte

    Heren:
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  6. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  7. Rick

    Rick Moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Jorien ter Mors
    1.000 m.: Jorien ter Mors
    1.500 m.: Jorien ter Mors
    3.000 m.: Ireen Wüst
    5.000 m.: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Dai Dai Ntab
    1.000 m.: Kai Verbij
    1.500 m.: Koen Verweij
    5.000 m.: Sven Kramer
    10.000 m.: Sven Kramer
  8. Suzanne

    Suzanne Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  9. Zonnebloem

    Zonnebloem Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Ireen Wust
    5.000 m. Carien Kleibeuker

    Heren
    500 m. Jan Smeekens
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  10. SprintMaster

    SprintMaster Manager van De Sterke Diesels. Medewerker

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Carien Kleibeuker

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
  11. eddy

    eddy Member

    Dames:
    500 m. Jorien ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Carien Kleibeuker

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  12. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: Jorien ter Mors
    1000m: Marrit Leenstra
    1500m: Ireen Wüst
    3000m: Antoinette de Jong
    5000m: Antoinette de Jong

    Heren:
    500m: Ronald Mulder
    1000m: Kai Verbij
    1500m: Koen Verweij
    5000m: Sven Kramer
    10000m: Sven Kramer
  13. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 m. Joris ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carien Kleibeuker

    Heren:
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  14. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames:
    500 m. Joris ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carien Kleibeuker

    Heren:
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  15. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames.
    500m Marrit Leenstra
    1000m Jorien ter Mors
    1500m Marrit Leenstra
    3000m Antoinette de Jong
    5000m Carlijn Achtereekte

    Heren.
    500m Ronald Mulder
    1000m Kai Verbij
    1500m Koen Verweij
    5000m Sven Kramer
    10000m Sven Kramer
  16. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames
    500 meter: Jorien ter Mors
    1000 meter: Marrit Leenstra
    1500 meter: Marrit Leenstra
    3000 meter: Ireen Wüst
    5000 meter: Carlijn Achtereekte

    Heren
    500 meter: Ronald Mulder
    1000 meter: Kai Verbij
    1500 meter: Koen Verweij
    5000 meter: Sven Kramer
    10000 meter: Sven Kramer
  17. Marrek

    Marrek Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carien Kleibeuker

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  18. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    500 m. Marrit Leenstra
    1.000 m. Marrit Leenstra
    1.500 m. Marrit Leenstra
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
  19. kabo12

    kabo12 Member

    Dames
    500 meter: Jorien ter Mors
    1000 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Antoinette de Jong

    Heren
    500 meter: Ronald Mulder
    1000 meter: Kai Verbij
    1500 meter: Koen Verweij
    5000 meter: Sven Kramer
    10000 meter: Sven Kramer
  20. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 meter: Jorien ter Mors
    1000 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Carlijn Achtereekte

    Heren
    500 meter: Ronald Mulder
    1000 meter: Kai Verbij
    1500 meter: Koen Verweij
    5000 meter: Sven Kramer
    10000 meter: Sven Kramer
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina