Voorspellingen Olympische Winterspelen PyeongChang (10-24/02)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 5 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de Olympische Winterspelen in PyeongChang/Gangneung (10-24/02):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Mass Start
    Team Pursuit

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000 m.
    Mass Start
    Team Pursuit

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: zaterdag 10 februari 12:00 uur (Ned.tijd)

    Weekprijzen:
    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
      Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
      Stuur deze dan vóór sluitingstijd via een PB aan notaris @Lisan.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!


    Het VSS wordt gesponsord door:

    NationaleSchaatsbon logo.jpg

    Jan van der Hoorn Schaatssport banner klein.jpg

    iSkate logo klein.png

    JustLease logo klein.png

    Macxmedia logo.jpg
  2. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Laat ik eens de eerste zijn. Het blijft toch een gok. Dus waarom langer wachten.

    500 meter: Kodaira
    1000 meter: Kodaira
    1500 meter: M. Takagi
    3000 meter: Wust
    5000 meter: Visser
    Massastart: Blondin
    Team Pursuit: Japan


    500 meter: R. Mulder
    1000 meter: Nuis
    1500 meter: Nuis
    5000 meter: Kramer
    10000 meter: Kramer
    Massastart: Lee Seung-Hoon
    Team Pursuit: Nederland
  3. Payday

    Payday Well-Known Member

    500 meter: Kodaira
    1000 meter: Kodaira
    1500 meter: M. Takagi
    3000 meter: Wust
    5000 meter: Sablikova
    Massastart: Bo Reum Kim
    Team Pursuit: Japan

    500 meter: Mulder
    1000 meter: Nuis
    1500 meter: Nuis
    5000 meter: Kramer
    10000 meter: Kramer
    Massastart: Lee Seung-Hoon
    Team Pursuit: Nederland
  4. Hakkie2

    Hakkie2 Well-Known Member

    Dames
    500 m. N. Kodaira
    1.000 m. J. Ter Mors
    1.500 m. L. Van Beek
    3.000 m. I. Wüst
    5.000 m. E. Vissee
    Mass Start I. Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m. R. Mulder
    1.000 m. K. Nuis
    1.500 m. K. Verweij
    5.000 m. S. Kramer
    10.000 m. S. Kramer
    Mass Start S-H. Lee
    Team Pursuit Nederland
  5. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    12x goud... o_O
    Wat een oranje voorspelling!
  6. Hakkie2

    Hakkie2 Well-Known Member

    Tja, het zijn de OS. Laten we er een feestje van maken :D
    De overige 2 afstanden kon ik echt geen geloofwaardige Nederlander invullen.
  7. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Claudia Pechstein
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m. Alex Boisvert-Lacroix
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
  8. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames

    500 meter: Sang-Hwa Lee
    1000 meter: Kodaira
    1500 meter: M. Takagi
    3000 meter: Wüst
    5000 meter: Sablikova
    Massastart: Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren

    500 meter: R. Mulder
    1000 meter: Verbij
    1500 meter: Verweij
    5000 meter: Kramer
    10000 meter: Bergsma
    Massastart: Lee Seung-Hoon
    Team Pursuit: Nederland
  9. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaire
    1.500 m. Miho Tagaki
    3.000 m.
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass Start Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m. Havard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verwij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
  10. Boertje

    Boertje Member

    Dames
    500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Nao Kodaire
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Antoinette de Jong
    5.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Bo Reu Kim
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    500 m: Mika Poutala
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Koen Verwij
    5.000 m: Sven Kramer
    10.000 m: Sven Kramer
    Mass Start: Seung Hoon Lee
    Team Pursuit: Nederland
  11. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m. Sang-Hwa Lee
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Bo-Reum Kim
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m. Mika Poutala
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
  12. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m Nao Kodaira
    1000 m Nao Kodaira
    1500m Miho Takagi
    3000m Antoinette de Jong
    5000m Esmee Visser
    Massastart Ivanie Blondin
    Ploegen Japan

    Heren
    500m Mika Poutala
    1000m Kai Verbij
    1500m Koen Verweij
    5000m Sven Kramer
    10000m Sven Kramer
    Masastart Sven Kramer
    Ploeg Nederland

    Vanuit het Lamington NP waar de zon ondergaat achter de bergen en de papegaaien van mijn balkon verdwijnen het regenwoud in.
  13. Rondje27 9

    Rondje27 9 Active Member

    Dames
    500 m Nao Kodaira
    1000 m Heather Bergsma
    1500m Miho Takagi
    3000m Ireen Wüst
    5000m Esmee Visser
    Massastart Ivanie Blondin
    TP Japan

    Heren
    500m Ronald Mulder
    1000m Kai Verbij
    1500m Kjeld Nuis
    5000m Sven Kramer
    10000m Sven Kramer
    Massastart Koen Verweij
    TP Nederland
  14. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m. Mika Poutala
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
  15. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
  16. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m. Havard Lorentzen
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
  17. LordMarcel

    LordMarcel Active Member

    Dames
    500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Nao Kodaira
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    500 m: Ronald Mulder
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Kjeld Nuis
    5.000 m: Sven Kramer
    10.000 m: Sven Kramer
    Mass Start: Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit: Nederland
  18. HaagscheBluf

    HaagscheBluf Well-Known Member

    Dames

    500 meter: Noa Kodaira
    1000 meter: Noa Kodaira
    1500 meter: Miho Takagi
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Martina Sablikova
    TP: Japan
    MS: Bo Reum Kim

    Mannen

    500 meter: Ronald Mulder
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Koen Verweij
    5000 meter: Sven Kramer
    10000 meter: Jorit Bergsma
    TP: Nederland
    MS: Seung Hoon Lee
  19. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Lee Seung-hoon
    Team Pursuit Nederland
  20. MasterAJA29

    MasterAJA29 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Jorien Ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Koen Verweij
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Lee Seung-hoon
    Team Pursuit Nederland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina