Wedstrijdkalender lange baan 2018/2019

Discussie in 'Lange baan' gestart door SprintMaster, 24 sep 2018.

  1. SprintMaster

    SprintMaster Team Marianne's Wave Medewerker

    Voor zover bekend:

    September
    27-09 Mass start competitiewedstrijd 1, Leeuwarden
    29-09 en 30-09 Dutch Classic 2018, Nijmegen

    Oktober
    6-10 Officieus NK Clubs, Heerenveen
    20 en 21-10 Holland Cup 1 afstanden, Deventer
    25-10 Supersprint/Pure sprint 100/300/500 m, Inzell
    28-10 Mass start competitiewedstrijd 2, Tilburg

    November
    2 t.e.m. 4-11 World Cup Kwalificatietoernooi, Heerenveen
    4-11 Mass start competitiewedstrijd 3 (finale), Heerenveen
    10-11 Residentiecup, Den Haag
    16 t.e.m. 18-11 World Cup 1, Obihiro
    17 en 18-11 Holland Cup 2, Alkmaar
    24 t.e.m. 25-11 World Cup 2, Tomakomai (ovb)
    24 t.e.m. 25-11 Junior World Cup 1, Tomaszow Mazoviecki
    24 en 25-11 Kraantje Lek, Haarlem
    24 en 25-11 Eindhoven Trofee, Eindhoven

    December
    1-12 Landelijke selectie NK Junioren Sprint A, Leeuwarden
    1-12 Landelijke selectie NK Junioren Sprint B, Haarlem
    2-12 Landelijke selectie NK Junioren lange afstanden, Den Haag
    7 t.e.m. 9-12 World Cup 3, Tomaszow Mazoviecki
    8 en 9-12 Gruno Bokaal/Zilveren schaats, Groningen
    8 en 9-12 Utrecht City Bokaal, Utrecht
    8-12 Nationaal pupillentoernooi kortebaan, Biddinghuizen
    15 en 16-12 World Cup 4, Heerenveen
    15 en 16-12 NK Junioren sprint/lange afstanden/Teamsprint, Enschede
    28 t.e.m. 30-12 KPN NK afstanden en NK mass start, Heerenveen
    30 en 31-12 NK Kortebaan, Leeuwarden (ovb)

    Januari
    4 t.e.m. 6-1 Regiowedstrijden NK Junioren A/B/C, divers
    11 t.e.m. 13-1 EK allround en sprint, Collalbo
    12-1 Sprint League Pure sprint/supersprint, Den Haag
    19 en 20-1 Landenwedstrijd GER-NOR-NED B en C junioren, Groningen
    19 en 20-1 Landelijke selectie NK Junioren A en C, Enschede
    19 en 20-1 Landelijke selectie NK Junioren B, Dronten
    26 en 27-1 KPN NK Sprint/Allround, Heerenveen
    26 en 27-1 Junior World Cup 2, Helsinki

    Februari
    1 t.e.m. 3-2 World Cup 5, Hamar
    1 t.e.m. 3-2 NK Junioren A/B/C allround, afstanden en mass start, Groningen
    7 t.e.m. 10-2 WK afstanden, Inzell
    9 en 10-2 Junior World Cup 3, Baselga di Piné
    9 en 10-2 Holland Cup 3, Tilburg
    9 t.e.m. 16-2 European Youth Olympic Festival, Sarajevo
    15 t.e.m. 17-2 WK Junioren, Baselga di Piné
    16 en 17-2 NK Masters, Alkmaar
    16 t.e.m. 18-2 NK kortebaan junioren A/B/C, Biddinghuizen
    23 en 24-2 WK Sprint, Heerenveen
    23-2 NK supersprint/NK pure sprint, Deventer (ovb)
    26-2 De Zilveren Bal, Leeuwarden

    Maart
    1 en 2-3 Vikingrace, Heerenveen
    2 en 3-3 WK Allround, Calgary
    2 en 3-3 Finale HC Afstanden/ NK afstanden Neo senioren, nnb
    9 t.e.m. 10-3 World Cup Finale, Salt Lake City
    9 en 10-3 WK Masters Sprint, Leeuwarden
    10-3 NSSV Talentendag, Utrecht

Deel Deze Pagina