Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Hier sluit ik me helemaal bij aan.kritisch kijker moet je nou overal kritisch commentaar opleveren. laat mensen toch ook lekker beetje ergens van genieten zonder dat jij weer komt met je flauwe commentaar dat schaatsen niks voorstelt in de internationale schaats wereld. dit topic van Sven is juist opgezet voor Svenfans omdat er ook mensen zijn die niet steeds over Sven te hoeven lezen. dus hier vooral Svenfans die hopen dat Sven sportman van het jaar wordt en of het nou internationaal niks voorstelt en Epke het schijnbaar veel meer verdiend. who cares!!!! hou eens op met overal kritisch naar te kijken.
Tsja, je hoeft zijn/haar berichten natuurlijk niet te lezen als je ze niet interessant vindt. Bij sommige leden sla ik ook wel eens post over als ze te lang zijn of na een paar regels vergelijkbaar lijken met eerdere berichten.
Inderdaad en hij of zij mag natuurlijk zeggen wat hij of zij wil. Ben je het er niet mee eens, negeer het dan gewoonTsja, je hoeft zijn/haar berichten natuurlijk niet te lezen als je ze niet interessant vindt. Bij sommige leden sla ik ook wel eens post over als ze te lang zijn of na een paar regels vergelijkbaar lijken met eerdere berichten.
Haha kijk eens naar haar of zijn naam?!kritisch kijker moet je nou overal kritisch commentaar opleveren. laat mensen toch ook lekker beetje ergens van genieten zonder dat jij weer komt met je flauwe commentaar dat schaatsen niks voorstelt in de internationale schaats wereld. .
Haha kijk eens naar haar of zijn naam?!En kritisch is niet per definitie slecht he!
daar gaat het niet om, dit is schaats café om lekker beetje te ouwehoeren. niet om net als hij op gewone forum al doet, overal met kritische blik na te kijken dat schaatsen alleen mondiale sport is. en ik weet dat zijn naam , maar kom hem liever niet in een (schaats) café tegen.
Zeg kritischkijker24 en Koen, houden we het een beetje gezellig? Het is bijna Kerst. Geef elkaar een hand, accepteer dat je van mening verschilt en voer leuke discussies op de inhoud
Bedenk ook even wat je post en in welk topic je dat doet![]()