Transfertopic 2024-2025

Discussie in 'Lange baan' gestart door Lorca, 4 mrt 2024.

  1. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    oeh, Team Gold zou wel een interessante zijn voor Kai met zijn Japanse connectie!

    Johan de Wit wil in Team Gold alleen schaatsers die kunnen winnen of de potentie daarvoor hebben, en Kai valt daar zeker onder
  2. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Echt zo eens, hoewel je me wel triggert met met 1 a 2 jaar dat kan net dan :)
    chrissiewizzie vindt dit leuk.
  3. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Het staat zelfs op de Wikipedia-pagina van Peter Mueller:
    "Peter Mueller stond en staat bekend om zijn "Mueller effect"; veel schaatsers boeken onder zijn leiding vaak een grote progressie die echter na 1 à 2 seizoenen is uitgewerkt. Hij legt als coach de nadruk op motivatie en een hoge trainingintensiteit en pusht zijn pupillen in trainingen tot het randje en soms tot over het randje waardoor veel van zijn schaatsers overtraind geraakt zijn."
    fransvanbakel en chrissiewizzie vinden dit leuk.
  4. proeme

    proeme Well-Known Member

  5. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    De Poolse teams voor komend seizoen:

    SENIOREN SPRINT
    Martyna Baran (WTŁ Stegny Warszawa), Karolina Bosiek (KS Pilica Tomaszów Maz.), Iga Wojtasik (AZS AWF Katowice), Kaja Ziomek (MKS Cuprum Lubin), Kacper Abratkiewicz (KS Pilica Tomaszów Maz.), Marek Kania (FŁiSW Legia Warszawa), Piotr Michalski (AZS AWF Katowice), Mateusz Mikołajuk (ŁKS Juvenia Białystok), Jakub Piotrowski (KS Pilica Tomaszów Maz.), Damian Żurek (KS Pilica Tomaszów Maz.);

    TRAINERS: Artur Waś, Artur Nogal ST

    SENIOREN LANG EN MIDDELAFSTAND
    Magdalena Czyszczoń (AZS AWF Katowice), Natalia Jabrzyk (KS Pilica Tomaszów Maz.), Liwia Kubin (SNPTT 1907 Zakopane), Olga Piotrowska (AZS AWF Katowice), Andżelika Wójcik (MKS Cuprum Lubin), Marcin Bachanek (KS Arena Tomaszów Maz.), Dawid Balczerczyk (KS Pilica Tomaszów Maz.), Wojciech Gutowski (MKS Cuprum Lubin), Artur Janicki (UKS Błyskawica Domaniewice), Michał Kopacz (KS Pilica Tomaszów Maz.), Szymon Palka (KS Arena Tomaszów Maz.), Maksymilian Rzepka (SNPTT 1907 Zakopane), Szymon Wojtakowski (KS Pilica Tomaszów Maz.).

    TRAINERS: Roland Cieślak, Henk Hospes – assistent, Sebastian Kłosiński ST

    JUNIOREN
    Zofia Braun (WTŁ Stegny Warszawa), Wiktoria Dąbrowska (MKS Korona Wilanów), Julia Grzywińska (WTŁ Stegny Warszawa), Hanna Mazur (UKS Orlica Duszniki Zdrój), Iga Smejda (KS Pilica Tomaszów Maz), Magdalena Smędzik (SNPTT 1907 Zakopane), Victoria Szewczyk (FŁiSW Legia Warszawa), Emilia Zawisza (UKS Viking Elbląg), Mikołaj Bielas (KS Pilica Tomaszów Maz.), Mikołaj Florkowski (UKS Viking Elbląg), Szymon Hostyński (SKŁ Górnik Sanok), Szymon Kwapisz (KS Pilica Tomaszów Maz)., Roch Maliczowski (SKŁ Górnik Sanok), Eryk Marciniak (KS Pilica Tomaszów Maz.), Antoni Pluta (KS Pilica Tomaszów Maz.), Jerzy Stadnicki (WTŁ Stegny Warszawa), Mateusz Śliwka (UKS 3 Milanówek).

    TRAINERS: Witold Mazur, Artur Parchan, Dariusz Stanuch.
  6. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Mikolajuk heeft nog geen tijden staan op de langebaan. Hij is een shorttracker.

    Wójcik in de allround ploeg is ook wel opvallend
  7. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dat zijn kwantitatief wel erg grote selecties.
  8. Forza

    Forza Active Member

    Bij de langere afstanden valt het me tegen dat ze het nog steeds van de trage Czyszczon moeten hebben. Hopelijk staat er spoedig wat nieuws op uit de jeugd. De selecties bij de sprint zijn gelukkig zeer hoogwaardig, dat wordt weer interessant volgend seizoen.
  9. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    En Team Canada voor komend jaar:

    Het Top-team:
    • Abigail McCluskey (BC)
    • Carolina Hiller (BC)
    • Isabelle Weidemann (ON)
    • Ivanie Blondin (ON)
    • Laura Hall (AB)
    • Maddison Pearman (AB)
    • Valérie Maltais (QC)
    • Antoine Gélinas-Beaulieu (QC)
    • Connor Howe (AB)
    • David La Rue (QC)
    • Graeme Fish (SK)
    • Hayden Mayeur (ON)
    • Jake Weidemann (ON)
    • Laurent Dubreuil (QC)
    • Ted-Jan Bloemen (AB)
    • Tyson Langelaar (MB)
    • Vincent De Haître (ON)
    En de schaatsers daar net onder (NextGen Team )
    • Anders Johnson (BC)
    • Cedrick Brunet (QC)
    • Christopher Fiola (QC)
    • Cooper Emin (NS)
    • Daniel Hall (BC)
    • Jalen Doan (AB)
    • Luca Veeman (SK)
    • Marc-André Doyon (SK)
    • Max Halyk (AB)
    • Max Poulin (AB)
    • Ryan Kulbacki (MB)
    • Yankun Zhao (AB)
    • Alexa Scott (MB)
    • Béatrice Lamarche (QC)
    • Brooklyn McDougall (AB)
    • Darby Beeson (AB)
    • Gabrielle Jelonek (QC)
    • Jenna Larter (PEI)
    • Rose-Anne Grenier (QC)
    • Rose Laliberté-Roy (QC)

    Op eigen gelegenheid trainen Eric Orlowksy (BC), Joshua Telizyn (BC), Laurie Cayer (QC), Zacharie Despres (QC) and Antoine Roger (QC)
    fransvanbakel vindt dit leuk.
  10. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Is wel leuk om de post over de Canadese teams van twee jaar geleden erbij te pakken en te kijken wat er is veranderd:

    Gestopte topteamrijders
    Marsha Hudey (SK) (maar zij stopte al na 2022, dus stond ten onrechte in de lijst voor 2023)
    Kaylin Irvine (AB) (maar zij stopte al na 2022, dus stond ten onrechte in de lijst voor 2023)
    Gilmore Junio (AB) (maar hij stopte al na 2022, dus stond ten onrechte in de lijst voor 2023)
    Heather McLean-Carruthers (MB) (ik dacht dat zij net een comeback had gemaakt?)
    Jordan Belchos (ON)

    Bij het topteam gekomen (behalve Hiller allemaal vanuit het NextGen team)
    Abigail McCluskey (BC)
    Carolina Hiller (BC)
    Laura Hall (AB)
    Maddison Pearman (AB)
    David La Rue (QC)
    Hayden Mayeur (ON)
    Jake Weidemann (ON)

    Voormalig NextGen-rijders zonder vermelde nieuwe ploeg:
    Kaleb Muller (AB)
    Anna Bourgeois (QC)
    Alison Desmarais (BC)
    Frank Roth (AB)

    Bij het NextGen-Team gekomen:

    Anders Johnson (BC)
    Daniel Hall (BC)
    Jalen Doan (AB)
    Luca Veeman (SK)
    Marc-André Doyon (SK)
    Max Halyk (AB)
    Max Poulin (AB)
    Ryan Kulbacki (MB)
    Yankun Zhao (AB)
    Darby Beeson (AB)
    Jenna Larter (PEI)
    Rose-Anne Grenier (QC)

    Meer erbij dan eraf dus. Goed teken.
    Ik vermoedde trouwens dat er aparte teams zouden zijn voor Quebec en Calgary, maar dat is dus niet zo?
  11. tostiees-31

    tostiees-31 Well-Known Member

    Marcel Vos vindt dit leuk.
  12. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Novus: *wordt ergens genoemd*
    Tostiees-31: *verschijnt*
    tostiees-31 vindt dit leuk.
  13. tostiees-31

    tostiees-31 Well-Known Member

    Haha, zit wat in. Al vind ik het traject van Leerdam uiteraard ook interessant om te volgen!
  14. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Team USA

    Women:
    Giorgia Birkeland
    Brittany Bowe
    McKenzie Browne
    Kimi Goetz
    Erin Jackson
    Mia Manganello
    Greta Myers
    Chrysta Rands-Evans
    Sarah Warren

    Men:
    Ethan Cepuran
    Casey Dawson
    Austin Kleba
    Emery Lehman
    Conor McDermott-Mostowy
    Cooper McLeod
    William Silk
    Zach Stoppelmoor
    Jordan Stolz
    Jonathan Tobon
    Laatst bewerkt door een moderator: 8 jun 2024 om 23:24
    fransvanbakel vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina