Voorspellingen EK allround Collalbo (11-13/1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 6 jan 2019.

  1. SprintMaster

    SprintMaster Team Marianne's Wave Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de EK allround in Collalbo (11-13/1):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    500 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.


    Sluitingstijd: vrijdag 11 januari 13:30 uur


    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.


    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    500 m. Antoinette de Jong
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Natalia Voronina
    5.000 m. Natalia Voronina
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Haralds Silovs
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Sverre Lunde Pedersen
    EenBrabander vindt dit leuk.
  3. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Natalia Voronina
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Harald Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  4. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Natalia Voronina
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Harald Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  5. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Ida Njåtun
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Håvard Bøkko
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  6. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Ida Njåtun
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Haralds Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Danila Semerikov
    Eindklassement Patrick Roest
  7. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jelizaveta Kazelina
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  8. Boertje

    Boertje Member

    Dames
    500 m: Evgenia Lalenkova
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Antoinette de Jong
    5.000 m: Martina Sáblíková
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m: Haralds Silovs
    1.500 m: Patrick Roest
    5.000 m: Patrick Roest
    10.000m: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  9. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  10. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Antoinette de Jong
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Natalia Voronina
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Harald Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  11. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Haralds Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  12. jay

    jay Member

    Dames
    500 m. Jelizaveta Kazelina
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  13. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Jelizaveta Kazelina
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  14. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Sindre Hendriksen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  15. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Elizaveta Kazelina
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Carlijn Achtereekte
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Patrick Roest
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000m.: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  16. chrissy1979

    chrissy1979 Member

    Dames
    500 m.: Elizaveta Kazelina
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Patrick Roest
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000m.: Sverre Lunde Pedersen
    Eindklassement: Patrick Roest
  17. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Antoinette de Jong
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Ireen Wust
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roesf
    10.000m. Patrick Roesf
    Eindklassement Patrick Roest
  18. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Natalia Voronina
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Harald Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  19. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jelizaveta Kazelina
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  20. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jelizaveta Kazelina
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest

Deel Deze Pagina