Voorspellingen Essent WK Allround in Moskou (18-19/02)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 7 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sjoerd

    Sjoerd Active Member

    Plaats hieronder je voorspellingen voor het Essent WK Allround in Moskou (18-19/02)

    Te voorspellen

    Dames
    500 m
    1.500 m
    3.000 m
    5.000 m
    Winnares eindklassement

    Heren
    500 m
    1.500 m
    5.000 m
    10.000 m
    Winnaar eindklassement

    Uit het reglement:
    Voorspellen: de winnaars per afstand en de winnaar van het eindklassement.
    Puntentelling: 1pt per goed voorspelde afstandwinnaar.
    Eindklassement: 3pt als de voorspelde winnaar 1e wordt. 2pt als hij/zij 2e wordt en 1pt als hij/zij derde wordt.

    In totaal zijn dus maximaal 14 punten te behalen.

    Sluitingstijd: zaterdag 18 februari 12.00 uur

    Weekprijs:
    Voor de nummer 1: 2 kaarten WK Afstanden Heerenveen dag 2 (beschikbaar gesteld door KNSB)
    Voor de nummer 2: 2 kaarten World Cup Heerenveen dag 3 (beschikbaar gesteld door KNSB).

    Hoofdprijs eindklassement: Schaatsreis voor 2 personen naar het WK Allround 2013 in Hamar (beschikbaar gesteld door Schaatsreizen.nl en Sporttravel.nl) .

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde aanhouden als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Als je je voorspelling aanpast: 'citeer' dan je eerste voorspelling en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaatsers/schaatsters. Dit voorkomt misverstanden.

    Het VSS wordt gesponsord door:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Bert Breed - Boek " Molen en Merentocht
  2. dedeut

    dedeut Well-Known Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  3. JeedeBee

    JeedeBee Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Ireen Wüst
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  4. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  5. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Ireen Wüst
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Ivan Skobrev
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  6. Edwin

    Edwin Active Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Ivan Skobrev
  7. Palko

    Palko Member

    Dames
    500m: Christine Nesbitt
    1.500m: Christine Nesbitt
    3.000m: Martina Sablikova
    5.000m: Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500m: Shani Davis
    1.500m: Shani Davis
    5.000m: Sven Kramer
    10.000m: Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer
  8. inobmaZ

    inobmaZ Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Ireen Wüst
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiekzki
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  9. Timm-E

    Timm-E New Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1.500 m Sven Kramer
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  10. Monique

    Monique Well-Known Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Sven Kramer
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  11. Pieter1971

    Pieter1971 Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Sven Kramer
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  12. IM

    IM Member

    Dames:
    500 m: Christine Nesbitt
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Martina Sablikova
    5.000 m: Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Martina Sablikova

    Heren:
    500 m: Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m: Shani Davis
    5.000 m: Sven Kramer
    10.000 m: Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer
  13. raakie

    raakie Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Ireen Wüst
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Shani Davis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  14. Sabine

    Sabine Well-Known Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Ireen Wüst
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  15. Rabbiej

    Rabbiej Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiekzki
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  16. blah

    blah New Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement Ivan Skobrev
  17. Sabine

    Sabine Well-Known Member

    Ik heb mijn voorspelling gewijzigd..
  18. Monique

    Monique Well-Known Member

    Voorspelling aangepast.
  19. inobmaZ

    inobmaZ Member

    In verband met afwezigheid Shani Davis
  20. Pieter1971

    Pieter1971 Member

    Kleine aanpassing:

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiekzki
    1.500 m Sven Kramer
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina