Voorspellingen ISU WK Sprint Changchun (03-04/03)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 27 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rick

    Rick Moderator Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de ISU WK Sprint in Changchun (03-04/03):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 500 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    1e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 500 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: zaterdag 3 maart 10:00 uur (Ned.tijd)

    Weekprijs:
    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
      Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
      Stuur deze dan vóór sluitingstijd via een PB aan notaris @Lisan.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!


    Het VSS wordt gesponsord door:

    NationaleSchaatsbon logo.jpg

    Jan van der Hoorn Schaatssport banner klein.jpg

    iSkate logo klein.png

    JustLease logo klein.png

    Macxmedia logo.jpg
  2. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  3. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Nao Kodaira
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Havard Lorentzen
    Eindklassement Havard Lorentzen
  4. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  5. willempaap

    willempaap Member

    Dames
    500 meter (1): Sang Hwa lee
    1000 meter (1): Jorien ter Mors
    500 meter (2): Sang Hwa lee
    1000 meter (2): Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    500 meter (1): Havard Lorentzen
    1000 meter (1): Kjeld Nuis
    500 meter (2): Havard Lorentzen
    1000 meter (2): Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis
  6. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Marrit Leenstra
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    1e 1.000 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Mika Poutala
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  7. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Nao Kodaira
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  8. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  9. eddy

    eddy Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren:
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  10. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: N. Kodaira
    1e 1000m: J. ter Mors
    2e 500m: N. Kodaira
    2e 1000m: J. ter Mors
    Eindklassement: N. Kodaira

    Heren:
    1e 500m: H. Lorentzen
    1e 1000m: K. Nuis
    2e 500m: R. Mulder
    2e 1000m: K. Nuis.
    Eindklassement: K. Nuis
  11. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Ronald Mulder
    2e 1.000 m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
  12. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: Nao Kodaira
    1e 1000m: Jorien ter Mors
    2e 500m: Nao Kodaira
    2e 1000m: Jorien ter Mors
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren:
    1e 500m: Ronald Mulder
    1e 1000m: Kjeld Nuis
    2e 500m: Ronald Mulder
    2e 1000m: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis
  13. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  14. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Min Kyu Cha
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Ronald Mulder
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  15. willempaap

    willempaap Member


    Dames

    500 meter (1): Nao Kodaira
    1000 meter (1): Jorien ter Mors
    500 meter (2): Nao Kodaira
    1000 meter (2): Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    500 meter (1): Havard Lorentzen
    1000 meter (1): Kjeld Nuis
    500 meter (2): Havard Lorentzen
    1000 meter (2): Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis

    Modbreak SprintMaster: niet in de quote lopen aanpassen, eerst oude voorspelling quoten.
    Laatst bewerkt door een moderator: 2 mrt 2018
  16. sarah

    sarah Active Member

    Dames:
    1e 500m: Nao Kodaira
    1e 1000m: Jorien ter Mors
    2e 500m: Nao Kodaira
    2e 1000m: Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren:
    1e 500m: Ronald Mulder
    1e 1000m: Kjeld Nuis
    2e 500m: Ronald Mulder
    2e 1000m: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis
  17. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  18. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement Nao Kodaira

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  19. willempaap

    willempaap Member

    Dames
    500 meter (1): Nao Kodaira
    1000 meter (1): Jorien ter Mors
    500 meter (2): Nao Kodaira
    1000 meter (2): Jorien ter Mors
    Eindklassement: Jorien ter Mors

    Heren
    500 meter (1): Havard Lorentzen
    1000 meter (1): Kjeld Nuis
    500 meter (2): Havard Lorentzen
    1000 meter (2): Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis

    Modbreak SprintMaster: eerste aanpassing telt.
    Laatst bewerkt door een moderator: 2 mrt 2018
  20. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Nao Kodaira
    1e 1.000 m. Jorien ter Mors
    2e 500 m. Nao Kodaira
    2e 1.000 m. Jorien ter Mors
    Eindklassement: Nao Kodaira

    Heren:
    1e 500 m. Håvard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina