Voorspellingen NK sprint Heerenveen (26 en 27-1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 20 jan 2019.

  1. SprintMaster

    SprintMaster Team Marianne's Wave Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de NK sprint in Heerenveen (26-27/1):


    Programma

    Dames
    1e 500 m.

    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement


    Heren
    1e 500 m.

    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000m.

    Eindklassement


    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.



    Sluitingstijd: zaterdag 26 januari 15:44 uur



    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!

    Het VSS wordt gesponsord door:

    IKO-logo.jpg

  2. chrissy1979

    chrissy1979 Member

    Programma

    Dames
    1e 500 m. Jutta Leerdam
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Dai dai Ntab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  3. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Jutta Leerdam
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    2e 500 m. Daidai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  4. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    2e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Jesper Hoseps
    Eindklassement Michel Mulder
  5. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Lotte van Beek
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Ronald Mulder
  6. speedskating

    speedskating Member

    Dames
    1e 500 m Letitia de Jong
    2e 500 m Janine Smit
    1e 1000 m Jutta Leerdam
    2e 1000 m Lotte van Beek
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m Dai Dai Ntab
    2e 500 m Ronald Mulder
    1e 1000 m Lennart Velema
    2e 1000 m Hein Otterspeer
    Eindklassement: Hein Otterspeer
  7. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    2e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Ronald Mulder
  8. Camila

    Camila Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Letitia de Jong
    2e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Jan Smeekens
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Ronald Mulder
  9. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m Jutta Leerdam
    2e 500 m Jutta Leerdam
    1e 1000 m Jutta Leerdam
    2e 1000 m Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m Ronald Mulder
    2e 500 m Ronald Mulder
    1e 1000 m Hein Otterspeer
    2e 1000 m Hein Otterspeer
    Eindklassement: Daidai Ntab[/QUOTE]
  10. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m Janine Smit
    2e 500 m Jutta Leerdam
    1e 1000 m Jutta Leerdam
    2e 1000 m Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m Dai Dai Ntab
    2e 500 m Ronald Mulder
    1e 1000 m Pim Schipper
    2e 1000 m Pim Schipper
    Eindklassement: Daidai Ntab
  11. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames
    1e 500m: J. Leerdam
    2e 500m: J. Leerdam
    1e 1000m: J. Leerdam
    2e 1000m: J. Leerdam
    Eindklassement: J. Leerdam

    Heren
    1e 500m: D.D. Ntab
    2e 500m: R. Mulder
    1e 1000m: H. Otterspeer
    2e 1000m: H. Otterspeer
    Eindklassement: H. Otterspeer
  12. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Jutta Leerdam
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Dai Dai Ntab
  13. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Dai Dai Ntab
  14. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Jutta Leerdam
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Dai Dai Ntab
  15. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Letitia de Jong
    2e 500 m.: Letitia de Jong
    1e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m.: Dai Dai Ntab
    2e 500 m.: Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m.: Hein Otterspeer
    2e 1.000 m.: Hein Otterspeer
    Eindklassement: Dai Dai Ntab
  16. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Jutta Leerdam
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Ronald Mulder
  17. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Janine Smit
    2e 500 m. Janine Smit
    1e 1.000 m. Jutte Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    2e 500 m. Daidai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  18. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    2e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    2e 500 m. Daidai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Daidai Ntab
  19. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames :
    1e 500 m.: Letitia de Jong
    2e 500 m.: Letitia de Jong
    1e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500 m.: Dai Dai Ntab
    2e 500 m.: Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m.: Hein Otterspeer
    2e 1.000 m.: Hein Otterspeer
    Eindklassement: Dai Dai Ntab
  20. jay

    jay Member

    Dames
    1e 500m: J. Leerdam
    2e 500m: J. Leerdam
    1e 1000m: J. Leerdam
    2e 1000m: J. Leerdam
    Eindklassement: J. Leerdam

    Heren
    1e 500m: D.D. Ntab
    2e 500m: D.D. Ntab
    1e 1000m: H. Otterspeer
    2e 1000m: H. Otterspeer
    Eindklassement: D.D. Ntab

Deel Deze Pagina