Voorspellingen NK Sprint Heerenveen (29-30/12)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 18 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sjoerd

    Sjoerd Active Member

    Plaats hieronder je voorspellingen voor het NK Sprint Heerenveen (29-30/12)

    Te voorspellen

    Dames
    500 m 1e serie
    500 m 2e serie
    1000 m 1e serie
    1000 m 2e serie
    Winnares eindklassement

    Heren
    500 m 1e serie
    500 m 2e serie
    1000 m 1e serie
    1000 m 2e serie
    Winnaar eindklassement

    Uit het reglement:
    Voorspellen de winnaars per afstand (dus beide 500 meters en 1000 meters voorspellen) en de winnaar van het eindklassement.

    Puntentelling: 1pt per goed voorspelde afstandwinnaar.

    Eindklassement:
    3pt als de voorspelde winnaar 1e wordt.
    2pt als hij/zij 2e wordt en
    1pt als hij/zij derde wordt.

    In totaal zijn dus 14 punten te behalen.

    Sluitingstijd: donderdag 29 december 14.30 uur

    Weekprijs:
    Voor de nummer 1: 2 kaarten NK Allround dag 1 (beschikbaar gesteld door KNSB)
    Voor de nummer 2: 2 Nationale Schaatsbonnen (beschikbaar gesteld door NationaleSchaatsbon.nl).

    Hoofdprijs eindklassement: Schaatsreis voor 2 personen naar het WK Allround 2013 in Hamar.

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde aanhouden als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Als je je voorspelling aanpast: 'citeer' dan je eerste voorspelling en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaatsers/schaatsters. Dit voorkomt misverstanden.

    Het VSS wordt gesponsord door:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
  2. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    500 m #1: Thijsje Oenema
    500 m #2: Thijsje Oenema
    1000 m #1: Marrit Leenstra
    1000 m #2: Marrit Leenstra
    Klassement: Margot Boer

    Heren
    500 m #1: Jan Smeekens
    500 m #2: Jan Smeekens
    1000 m #1: Stefan Groothuis
    1000 m #2: Stefan Groothuis
    Klassement: Stefan Groothuis
  3. TommyVentoux

    TommyVentoux New Member

    Dames
    500 m #1: Thijsje Oenema
    500 m #2: Thijsje Oenema
    1000 m #1: Marrit Leenstra
    1000 m #2: Ireen Wust
    Klassement: Thijsje Oenema

    Heren
    500 m #1: Jan Smeekens
    500 m #2: Jan Smeekens
    1000 m #1: Stefan Groothuis
    1000 m #2: Stefan Groothuis
    Klassement: Stefan Groothuis
  4. IM

    IM Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Ireen Wüst
    1000 m 2e serie Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Thijsje Oenema

    Heren
    500 m 1e serie Michel Mulder
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  5. Monique

    Monique Well-Known Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Margot Boer
    1000 m 2e serie Margot Boer
    Winnares eindklassement Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie Jan Smeekens
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  6. inobmaZ

    inobmaZ Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie Jan Smeekens
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Kjeld Nuis
    1000 m 2e serie Kjeld Nuis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  7. Pieter1971

    Pieter1971 Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Ireen Wüst
    1000 m 2e serie Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Thijsje Oenema

    Heren
    500 m 1e serie Jan Smeekens
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  8. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m 1e serie: Thijsje Oenema
    500 m 2e serie: Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie: Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie: Ireen Wüst
    Winnares eindklassement: Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie: Jan Smeekens
    500 m 2e serie: Jan Smeekens
    1000 m 1e serie: Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie: Kjelt Nuis
    Winnaar eindklassement: Stefan Groothuis
  9. raakie

    raakie Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Margot Boer
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie Jan Smeekens
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  10. JantjeH

    JantjeH Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Ireen Wust
    1000 m 2e serie Ireen Wust
    Winnares eindklassement Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie Jan Smeekens
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  11. JeedeBee

    JeedeBee Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Ireen Wüst
    1000 m 2e serie Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Annette Gerritsen

    Heren
    500 m 1e serie Michel Mulder
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  12. JeedeBee

    JeedeBee Member

    Ik was iets te snel met copy/paste. De juiste voorspelling is:

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Ireen Wüst
    1000 m 2e serie Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Annette Gerritsen

    Heren
    500 m 1e serie Jan Smeekens
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  13. Palko

    Palko Member

    Dames
    500 m 1e serie: Thijsje Oenema
    500 m 2e serie: Margot Boer
    1000 m 1e serie: Laurine van Riessen
    1000 m 2e serie: Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement: Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie: Jan Smeekens
    500 m 2e serie: Michel Mulder
    1000 m 1e serie: Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie: Kjeld Nuis
    Winnaar eindklassement: Stefan Groothuis
  14. Lindekh

    Lindekh Member

    Dames
    500 m 1e serie: Thijsje Oenema
    500 m 2e serie: Laurine van Riessen
    1000 m 1e serie: Margot Boer
    1000 m 2e serie: Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement: Thijsje Oenema

    Heren
    500 m 1e serie: Jan Smeekens
    500 m 2e serie: Michel Mulder
    1000 m 1e serie: Kjeld Nuis
    1000 m 2e serie: Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement: Kjeld Nuis
  15. hidden

    hidden Active Member

    Dames
    500 m #1: Thijsje Oenema
    500 m #2: Thijsje Oenema
    1000 m #1: Margot Boer
    1000 m #2: Margot Boer
    Klassement: Thijsje Oenema
    Heren
    500 m #1: Jan Smeekens
    500 m #2: Jan Smeekens
    1000 m #1: Stefan Groothuis
    1000 m #2: Stefan Groothuis
    Klassement: Stefan Groothuis
  16. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    500 m #1: Thijsje Oenema
    500 m #2: Margot Boer
    1000 m #1: Margot Boer
    1000 m #2: Ireen Wüst
    Klassement: Margot Boer
    Heren
    500 m #1: Jan Smeekens
    500 m #2: Jan Smeekens
    1000 m #1: Stefan Groothuis
    1000 m #2: Stefan Groothuis
    Klassement: Stefan Groothuis
  17. MSc

    MSc New Member

    Dames
    500 m #1: Thijsje Oenema
    500 m #2: Thijsje Oenema
    1000 m #1: Margot Boer
    1000 m #2: Marrit Leenstra
    Klassement: Thijsje Oenema

    Heren
    500 m #1: Jan Smeekens
    500 m #2: Jan Smeekens
    1000 m #1: Stefan Groothuis
    1000 m #2: Stefan Groothuis
    Klassement: Stefan Groothuis
  18. chrissy1979

    chrissy1979 Member

    Dames

    1e 500 m Thijsje Oenema
    2e 500 m Margot Boer
    1e 1000 m Margot Boer
    2e 1000 m Marrit Leenstra
    Eindklassement: Margot Boer

    Heren

    1e 500 m Jan Smeekens
    2e 500 m Ronald Mulder
    1e 1000 m Kjeld Nuis
    2e 1000 m Stefan Groothuis
    Eindklassement: Stefan Groothuis
  19. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m Thijsje Oenema
    2e 500 m Thijsje Oenema
    1e 1000 m Margot Boer
    2e 1000 m Ireen Wust
    Eindklassement: Thijsje Oenema

    Heren

    1e 500 m Jan Smeekens
    2e 500 m Jan Smeekens
    1e 1000 m Kjeld Nuis
    2e 1000 m Stefan Groothuis
    Eindklassement: Stefan Groothuis
  20. Edwin

    Edwin Active Member

    Dames
    500 m 1e serie Laurine van Riessen
    500 m 2e serie Laurine van Riessen
    1000 m 1e serie Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Laurine van Riessen

    Heren
    500 m 1e serie Michel Mulder
    500 m 2e serie Michel Mulder
    1000 m 1e serie Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina