Warming-up VSS: World Cup Kwalificatie (2-4 nov)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door proeme, 29 okt 2018.

  1. proeme

    proeme Well-Known Member

    De echte VSS begint als de World Cup ook echt begint. Maar om onszelf een beetje op te warmen alvast een binnenkomertje. Puntentelling hetzelfde als bij de echte VSS.

    Wijzigen? door even je oude voorspelling te quoten en de nieuwe er onder te zetten. En aangezien het een warming-up is mag je zo vaak wijzigen als je wilt, zolang je het maar voor de deadline doet.

    Deadline: vrijdag 2 november 17:20 uur
    HARDE deadline (dat betekent dat om 17:20 uur insturen nog wordt goedgekeurd, om 17:21 niet meer)

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Mass Start


    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000 m.
    Mass Start
    Camila en SprintMaster vinden dit leuk.
  2. Camila

    Camila Active Member

    Daar gaat ie dan; de eerste voorspelling:
    Heren:
    500 m Dai Dai Ntab
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Patrick Roest
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Massastart Gary Hekman

    Dames:
    500 m Jutta Leerdam
    1000 m Ireen Wust
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Ireen Wust
    5000 m Esmee Visser
    Massastart Irene Schouten

    Modbreak SprintMaster: gelieve de dames eerst. Dus:

    Dames:
    500 m Jutta Leerdam
    1000 m Ireen Wust
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Ireen Wust
    5000 m Esmee Visser
    Massastart Irene Schouten

    Heren:
    500 m Dai Dai Ntab
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Patrick Roest
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Massastart Gary Hekman
    Laatst bewerkt door een moderator: 31 okt 2018
  3. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Heren:
    500 m Dai Dai Ntab
    1000 m Kai Verbij
    1500 m Thomas Krol
    5000 m Patrick Roest
    10000 m Sven Kramer
    Massastart Seung-hoon Lee... oh nee, doe toch maar Jorrit Bergsma

    Dames:
    500 m Jutta Leerdam
    1000 m Ireen Wüst
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Esmee Visser
    5000 m Esmee Visser
    Massastart Irene Schouten

    Modbreak SprintMaster: de dames eerst.

    Dames:
    500 m Jutta Leerdam
    1000 m Ireen Wüst
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Esmee Visser
    5000 m Esmee Visser
    Massastart Irene Schouten

    Heren:
    500 m Dai Dai Ntab
    1000 m Kai Verbij
    1500 m Thomas Krol
    5000 m Patrick Roest
    10000 m Sven Kramer
    Massastart Jorrit Bergsma
    Laatst bewerkt door een moderator: 31 okt 2018
  4. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass Start Irene Schouten


    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Jorrit Bergsma
  5. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass Start Irene Schouten


    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Jorrit Bergsma
  6. speedskating

    speedskating New Member

    Dames
    500 m. Femke Beuling
    1000 m. Ireen Wüst
    1500 m. Lotte van Beek
    3000 m. Esmee Visser
    5000 m. Esmee Visser
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1000 m. Kjeld Nuis
    1500 m. Patrick Roest
    5000 m. Sven Kramer
    10 000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Arjan Stroetinga
  7. Lorca

    Lorca Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1000 m. Ireen Wüst
    1500 m. Ireen Wüst
    3000 m. Antoinette de Jong
    5000 m. Esmee Visser
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1000 m. Kai Verbij
    1500 m. Kjeld Nuis
    5000 m. Sven Kramer
    10 000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Simon Schouten
  8. Lorca

    Lorca Well-Known Member

    En nu hopen dat Simon Schouten überhaupt de MS rijdt (heb even niet gekeken of in het reglement de max 2 per team regel staat)
  9. eddy

    eddy Active Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Esmee Visser
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass Start Irene Schouten


    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Jorrit Bergsma
  10. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: J. Leerdam
    1000m: I. Wüst
    1500m: I. Wüst
    3000m: E. Visser
    5000m: E. Visser
    Mass start: I. Schouten

    Heren:
    500m: D.D. Ntab
    1000m: K. Nuis
    1500m: P. Roest
    5000m: S. Kramer
    10000m: J. Bergsma
    Mass start: E. Hoolwerf
  11. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames:
    500m: Jutta Leerdam
    1000m: Ireen Wüst
    1500m: Ireen Wüst
    3000m: Esmee Visser
    5000m: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten

    Heren:
    500m: Kai Verbij
    1000m: Kjeld Nuis
    1500m: Kjeld Nuis
    5000m: Patrick Roest
    10000m: Jorrit Bergsma
    Mass start: Simon Schouten
  12. SprintMaster

    SprintMaster Team Marianne's Wave Medewerker

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Simon Schouten
  13. mi

    mi Active Member

    Dames:
    500m Letitia de Jong
    1000m Ireen Wüst
    1500m Ireen Wüst
    3000m Antoinette de Jong
    5000m Esmee Visser
    MS Irene Schouten

    Heren:
    500m Daidai Ntab
    1000m Kjeld Nuis
    1500m Kjeld Nuis
    5000m Sven Kramer
    10000m Sven Kramer
    MS Simon Schouten
  14. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass Start Irene Schouten

    Heren:
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Arjan Stroetinga
  15. jay

    jay Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Simon Schouten
  16. De Goudsche Doorloper

    De Goudsche Doorloper Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Esmee Visser
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Arjan Stroetinga
  17. willempaap

    willempaap Member

    Dames
    500 Leerdam
    1000 Wüst
    1500 Wüst
    3000 Visser
    5000 Visser
    Mass start Schouten

    Heren
    500 Ntab
    1000 Nuis
    1500 Nuis
    5000 Roest
    10000 Kramer
    Mass start Schouten
  18. chrissy1979

    chrissy1979 Member

    Dames
    500 m. Letitia de Jong
    1.000 m. Lotte van Beek
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass Start Irene Schouten


    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Jorrit Bergsma
  19. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Esmee Visser
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass Start Irene Schouten


    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Simon Schouten
  20. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Esmee Visser
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass Start Lex Dijkstra

    Verstuurd vanaf mijn F8331 met Tapatalk

Deel Deze Pagina