Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Dit moet even gequote worden hoor. Hier kom je niet meer onderuit. :lol:Sjoerd zei:In verband met de komende Elfstedentocht zijn alle berichten over de Tocht der Tochten naar een eigen subform verplaatst.
Marrit Leenstra doet ook mee met de tocht der tochten.....!!!!!!!!!!!!!!!!!leenstrafan zei:Een paar dagen nachtvorst en sommige schaatsers en schaatsfans kunnen al niet meer helder denken... :twisted:
Krizz zei:Marrit Leenstra doet ook mee met de tocht der tochten.....!!!!!!!!!!!!!!!!!leenstrafan zei:Een paar dagen nachtvorst en sommige schaatsers en schaatsfans kunnen al niet meer helder denken... :twisted:
(en nu jij weer met Heerlijk Helder Denken) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ik kan het me ook nog als de dag van gisteren herinneren. Woonde net samen met mijn man (toen nog mijn vriend) en de HR ketel deed het niet. Koud dat we het hadden!!!! We hebben met een dekbed om ons heen op de bank met warme chocomel met slagroom naar de start gekeken en zijn de hele dag niet meer van de bank gekomen. Ik heb op mijn werk in ieder geval alvast doorgegeven dat als er een Elfstedentocht komt, ik die dag gegarandeerd niet op het werk verschijn.Lars-Lover zei:Ik ga nog maar niet té veel met mijn hoofd in de wolken lopen :wink: Wordt er niet elk jaar tijdens de eerste vorstperiode gespeculeerd over een Elfstedentocht?Ik zal niet zeggen dat het niet gebeurt, maar het is denk ik nu nog een beetje vroeg om te juichen. Maar ik zou het wel helemaal te gek vinden áls hij komt!!
De laatste keer is alweer bijna 14 jaar geleden.. En die kan ik me nog goed herinneren. Dat was op 4 januari 1997. Ik zat toen, als meisje van 13, de hele dag voor de buis te kijken en vond het geweldig!!
![]()