Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Lekker gezellig bij Team Essent.Isabel Grevelt vertrekt per direct bij Team Essent, zo kondigt die ploeg aan. Haar tweejarig contract is in overleg beëindigd.
Grevelt geeft aan mentaal niet lekker in haar vel te zitten.
Hier zijn wel meer voorbeelden van. Tjerk de Boer is nog zo'n voorbeeld die na aanhoudend blessureleed een paar maanden geheel stopte met schaatsen, maar doorgaans leiden die gevallen niet direct tot een beëindiging met wederzijds goedvinden. Grevelt is in een kleine 12 maanden tijd de derde schaatser van Essent die aan het begin van het seizoen er mentaal doorheen zit en dit vervolgens heel snel tot een abrupte ontbinding leidt (na Jordy van Workum en Victor Ramler). Dat is wel wat apart, maar het hoeft niet direct in hun nadeel te spreken. Het kan mentaal na een breaking point ook een opluchting zijn als er geen contract meer boven hun hoofd hangt.Het is makkelijk dit op Orie af te schuiven gezien het drama van het afgelopen seizoenen, en dan ook heel erg bij zijn vrouwelijke schaatsers, maar dit hoeft natuurlijk niets met zijn trainingsmethoden te maken hebben. Marcel Bosker zat er bij Reggeborgh vorig jaar ook compleet doorheen, dus dit is iets dat iedereen kan overkomen.
Lekker gezellig bij Team Essent.
Moedig dat Grevelt meteen durft te gaan!
Ja, dit klinkt vooral als iemand die enorm met zichzelf in de knoop zit en niet als iemand die door anderen het leven zuur gemaakt wordt. Het heeft ook geen sportieve reden als je haar zo hoort, geen mismatch op sportief gebied of niet passende trainingsmethodes.Dit is wel erg kort door de bocht. Ze zegt geen moment spijt te hebben van haar keuze: "Ik kan helemaal niets negatiefs over de ploeg zeggen, gun iedereen het allerbeste en wil zowel de schaatsers als stafleden enorm bedanken". Orie zal niet altijd dingen goed doen, en moedig is Grevelt absoluut, maar om andere reden dan je hier insinueert.
Als hij net zo succesvol gaat worden, is dat opnieuw een hoofdpijn dossier voor Zuid-Korea.Dat lijkt wel heel erg op het verhaal van Viktor Ahn. Moet ie alleen nog zijn haar verven.
Zo bedoelde ik het zeker niet. Andere kant is ook wel dat het geen zin heeft omg weg te gaan en na te schoppen. Dat is wellicht ook gewoon afgesproken.Dit is wel erg kort door de bocht. Ze zegt geen moment spijt te hebben van haar keuze: "Ik kan helemaal niets negatiefs over de ploeg zeggen, gun iedereen het allerbeste en wil zowel de schaatsers als stafleden enorm bedanken". Orie zal niet altijd dingen goed doen, en moedig is Grevelt absoluut, maar om andere reden dan je hier insinueert.
Fysiek zal het denk ik geen probleem zijn, maar de vraag is vooral of hij de motivatie nog heeft om tot het gaatje te gaan. De afgelopen jaren vond ik hem een uitgebluste indruk maken.Ik heb er eerlijk gezegd nul vertrouwen in dat Verbij weer op niveau gaat komen, maar ik laat me graag verrassen.
“Kai voorbij” ?Nog meer nieuwtjes in dat artikel:
- primaire focus van JV is dat Jutta Leerdam bijtekent, maar daarover is nog geen nieuws te melden;
- rondom Kai Verbij blijft het stil;
- Ntab zou kunnen rekenen op interesse van IKO.