De Goudsche Doorloper
Well-Known Member
Koshkin heeft echt zoveel potentie als ik hem zie rijden. Die kan nog veeel harder.Die 9.47 van Koshkin is de 120e opening onder de 9.5 seconden sinds 1998.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Koshkin heeft echt zoveel potentie als ik hem zie rijden. Die kan nog veeel harder.Die 9.47 van Koshkin is de 120e opening onder de 9.5 seconden sinds 1998.
Als hij blijf oefenen op zijn rondje: ja!Koshkin heeft echt zoveel potentie als ik hem zie rijden. Die kan nog veeel harder.
Zijn openingen zijn al erg consistent. In het voorseizoen al drie keer 9.5, in Hachinohe 9.52, vorige week ziek, maar dit weekend 9.51 en 9.47.Koshkin heeft echt zoveel potentie als ik hem zie rijden. Die kan nog veeel harder.
Ja ik snap Herbert zijn klachten niet zo. Hij zegt dat het moeilijk is om het spannend te maken als het geen knockout is en hij alleen naar de tijden kan kijken, maar dat is toch ook individueel??
Dat klopt niet, volgens mij is dat pas vanaf/na de olympische spelen van 2018 zo. Hiervoor stonden er wel 400m tijden aangegeven. Dit zou ook nog steeds mijn voorkeur hebben, maar ik ben er inmiddels wel aan gewend.Allemachtig Herbert, die halve rondetijden zijn er al zo'n 20 jaar bij de ploegenachtervolging, hoezo kun je er hier niet aan wennen?
Goed punt. De 200m tussentijden zijn er al wel 20 jaar, maar heel lang werd er halverwege de ronde geen rondetijd getoond.Dat klopt niet, volgens mij is dat pas vanaf/na de olympische spelen van 2018 zo. Hiervoor stonden er wel 400m tijden aangegeven. Dit zou ook nog steeds mijn voorkeur hebben, maar ik ben er inmiddels wel aan gewend.
Maar is dat dan de afweging? Alleen DQ als je podium kandidaat in de weg zit?
Nee, en die stond überhaupt ook niet in de finale opstelling. Net als dat Japan ook al niet in de finale startlijst stond.Dat was toch geen Kongshaug bij de Noren?
Klopt.Dat was toch geen Kongshaug bij de Noren?
En Amerika rijdt met 11.94 op ronde 1.5 nog weer een tikje sneller en met 12.23 ook de snelste ronde 2.5 ooit op laagland.Nederland maar vier honderdsten boven het WR laagland van Polen van vorig jaar! Snelste ronde 1.0, 1.5 (evenaring), en 2.0 ooit op zeeniveau!
Iets in het hoofd hebben? En daar naar handelen...Geen idee hoe Smeekens en Dijkstra dan bij Kongshaug uit kwamen.
Die stond op de startlijst in de ISU PDF. Blijkbaar kun je daar niet van op aan. In de uitslag staat het wel goed, net zoals op TV aangegeven.Geen idee hoe Smeekens en Dijkstra dan bij Kongshaug uit kwamen.