kritischkijker24
Well-Known Member
ik denk dat de winnaars Michel, Ireen en de TP ploeg worden
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Michel en Ireen denk ik ook, TP ploeg geloof ik niet. Daarvoor denk ik eerder de hockeydames of de springruiters.ik denk dat de winnaars Michel, Ireen en de TP ploeg worden
Hoe vaak moet ik de sporters van Nederland nog uitleggen dat twee olympische titels belangrijker zijn dan twee Europese titels? En dat vijf olympische medailles een hele bijzondere prestatie is en dat continentale medailles winnen in een minder sterk continent maar relatief weinig voorstelt? Schippers mag Sportvrouw van het Jaar 2015 worden, althans als ze het op de WK in Beijing ook tegen de echte wereldtop waar kan maken.Ireen verwacht ik niet. Dat wordt Schippers.
Michel en Ireen denk ik ook, TP ploeg geloof ik niet. Daarvoor denk ik eerder de hockeydames of de springruiters.
Haha, hoe vaak heb je hen dat al uitgelegd dan?Hoe vaak moet ik de sporters van Nederland nog uitleggen dat twee olympische titels belangrijker zijn dan twee Europese titels? En dat vijf olympische medailles een hele bijzondere prestatie is en dat continentale medailles winnen in een minder sterk continent maar relatief weinig voorstelt? Schippers mag Sportvrouw van het Jaar 2015 worden, althans als ze het op de WK in Beijing ook tegen de echte wereldtop waar kan maken.
Plaatsing voor het WK waar 24 landen aan mee mogen doen is toch minder indrukwekkend dan het winnen van een WK, nota bene in eigen land.Of de damesvoetbalsters?
Plaatsing voor het WK waar 24 landen aan mee mogen doen is toch minder indrukwekkend dan het winnen van een WK, nota bene in eigen land.
Ben ik het mee eens, maar vaak is het de waan van de dag. En damesvoetbal is nu een hype...
Plaatsing voor het WK waar 24 landen aan mee mogen doen is toch minder indrukwekkend dan het winnen van een WK, nota bene in eigen land.
Het is mij nog steeds een volkomen raadsel wat mensen en sporters zelf in dit soort poppenkastverkiezingen zien. Wat is er nu leuk aan om je mede collega topsporters de loef af te steken met een prijs die totaal nietszeggend is, de prijs hebben ze niet door middel van een directe sportieve krachtmeting verkregen en de echte beloning hebben de sporters allang gehad, namelijk door het behalen van de medailles en/of podiumplekken, kan mij niet voorstellen dat zo een lullig prijsje daar enige extra toegevoegde waarde aan kan geven.
Zucht, misschien ben ik gewoon iets te nuchter voor dit soort rariteiten.![]()
Hoe vaak moet ik de sporters van Nederland nog uitleggen dat twee olympische titels belangrijker zijn dan twee Europese titels? En dat vijf olympische medailles een hele bijzondere prestatie is en dat continentale medailles winnen in een minder sterk continent maar relatief weinig voorstelt? Schippers mag Sportvrouw van het Jaar 2015 worden, althans als ze het op de WK in Beijing ook tegen de echte wereldtop waar kan maken.
Ik heb toch wel het gevoel dat de meeste sporters (grote) waarde aan de Jaap Eden hechten
Natuurlijk is de hoofdprijs van dat jaar al binnen met de WK of olympische titel maar om door je collegas uitgekozen te worden tot sport man of vrouw is toch wel de kers op de taart en de extra bekroning en waardering op een succesvol sportjaar en die prijs wil iedere genomineerde toch graag winnen
Je begrijpt toch ook wel dat de winnaar van die 'prijs' toch slechts tweede keus was? De sporters mogen immers niet op zichzelf stemmen, iets wat zij ongetwijfeld wel hadden gedaan als dat had gekund, zo egoïstisch zullen zij wel zijn, terecht overigens want anders zul je nooit bij de top gaan behoren. Daarom vind ik zo een verkiezing meer voor de show dan dat het werkelijk iets betekent.
Dit vind ik dus ook! Super dat ze zich eindelijk geplaatst hebben, maar om nu te zeggen dat dat een wereldprestatie is. Dus omdat men de afgelopen jaren gefaald heeft, moet de plaatsing nu beloont worden? Want zo kun je het natuurlijk ook zien.Plaatsing voor het WK waar 24 landen aan mee mogen doen is toch minder indrukwekkend dan het winnen van een WK, nota bene in eigen land.
Ik gok op de genomineerden: Mulder, Kramer, Jorrit, Groothuis, Epke en Robben.
Ireen, Jorien, Schippers, Broersen.
TP m+v, hockeydames, voetbalelftal (m).
Van Gaal, Anema, Bennema (coach Schippers en volgens mij ook Broersen)
Gehandicapt: Van Rhijn, ?,?
Talent: Antoinette de Jong, voetbalster Miedema en mountainbiker Van der Heijden.